Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Macvan,Crnac,Milosavljevic zdrav,Tepic,Dalo,Milutinov,Gagic,Bogdanovic,Muric..

 

Ima tu dosta propalih igraca ali bi na papiru trebalo da bude dovoljno bar za sredinu tabele

 

Zavisi dosta od toga na sta ce Macvan i Milosavljevic kad se vrati liciti

 

Nadje li Pavlovic klub?

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

 ali bi na papiru trebalo da bude dovoljno bar za sredinu tabele

 

ma da li si siguran u ovo? mislim, mega, igokea, levski,  cibona... velika je tu konkurencija, ne bih se ja zaletao sa ovakvim prognozama.

Link to comment

Ne znam dal zeyebavas ali ovaj Partizan sad kakav je realno je krsh nevidjeni kandidat za dno.

Cibona se pojacava i pojacace se jos vise.Dosao im Markota a on je tu negde nivo Macvana.

Link to comment

za koga zajeban? vi biste dobili kvalitetnog igrača kog ne možete da plaćate, on priliku da zabode ugovor koji traži. nije baš pametno igru graditi oko nekog ko može da zapali svaki čas, ali bilo bi previše tražiti da se obaveže da  sezonu odigra za džabe.

Edited by Malvo
Link to comment

Macvan,Crnac,Milosavljevic zdrav,Tepic,Dalo,Milutinov,Gagic,Bogdanovic,Muric..

 

Ima tu dosta propalih igraca ali bi na papiru trebalo da bude dovoljno bar za sredinu tabele

 

Zavisi dosta od toga na sta ce Macvan i Milosavljevic kad se vrati liciti

 

Nadje li Pavlovic klub?

Sa Pavlovicem imaju navodno cvrst dogovor da se pridruzi u februaru-martu , malo neozbiljno ali nismo bas u situaciji da biramo ... Slazem se sa Joe-om , ova gore imena su po kvalitetu sigurno za top-4 ABE i sve ispod toga bi bio prevashodno trenerski neuspeh po meni ...

Link to comment

za koga zajeban? vi biste dobili kvalitetnog igrača kog ne možete da plaćate, on priliku da zabode ugovor koji traži. nije baš pametno igru graditi oko nekog ko može da zapali svaki čas, ali bilo bi previše tražiti da se obaveže da  sezonu odigra za džabe.

I gore nego dzabe , posto mu dugujemo veci deo para i iz proslog ugovora .... Fakticki bi on nas placao i igrao ...

Link to comment

Otvoreni ugovori su dosta zajebani jer mogu da ti ujebu sve u sred sezone.

 

With that said - mi smo trenutno u situaciji da gore od ovoga ne moze, i ne vidim oko cega se premisljamo uopste, i ne vidim da nas ista sprecava da kada se on pokupi i ode uzmemo nekog crnog otpadnika da odigra do kraja lige.

 

Debeli je opet u fazonu da igracima treba da bude cast i privilegija da igraju za Partizan. Alo brate, rotaciju ti igraju Luka i Bezbradica.

Link to comment

za koga zajeban? vi biste dobili kvalitetnog igrača kog ne možete da plaćate, on priliku da zabode ugovor koji traži. nije baš pametno igru graditi oko nekog ko može da zapali svaki čas, ali bilo bi previše tražiti da se obaveže da  sezonu odigra za džabe.

+ostali

 

 

Samo mi objasnite šta dobijamo sa otvorenim ugovorom? 

 

Kaobojagi se nadamo nekoj borbi za EL, na stranu što se treba nekako uvući u 4 u ABA ligi, treba dobiti i polufinale na 3 dobijene. I recimo dođe Mačvan, 2 meseca glavni igrač, ubija, mi pobeđujemo, mesec dana pred plejof - ćao. Kolike bi nam šanse bile da uopšte uđemo u 4 sa odlaskom tako bitnog igrača usred sezone, ili ako bi bili u 4, kolike bi nam šanse bile u polufinalu?

 

Ako nemaju ambicije za EL, onda je to tek bacanje para koje svejedno nemamo. Sredina tabele nam ne gine i sa ovim timom.

 

___

 

Tako da je zajeban za njega, jer su počela sva evropska takmičenja i svi nacionalni šampionati, niko ga nije ni spomenuo, osim nas. A on u ovoj kalendarskoj godini, ima možda 10ak tekmi, pošto nije bio registrovan za Galatu u nacionalnom šampionatu... 

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

sve što će sprečiti ovu muku od igrača (i tu ne mislim na bogdanovića) da nastave u ovom ritmu je poželjno pa makar odigrao i 2 utakmice. ne vidim logiku,posle će da ode,pa nek ode i ovako sad nije tu,jer vi kontate to?

Link to comment

Ok, ali onda treba neko iz kluba da izađe i kaže "nemamo nikakve ambicije, samo hoćemo da malo ulepšamo sezonu sa par nebitnih pobeda".

 

 

Ja sam uveren da nije tako, i da će se to videti narednih dana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...