Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobro je, bar neko da dođe ko zna.

 

edit: ali što je došao kod nas ? da mu nije možda polomljena noga, oslabio vid, prsti ukočeni ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Macvan, novi krilni centar. danas je potpisao.

 

jebote...ne verujem u ovo dok ne potpise. nije moguce da nije mogao da najde klub.

Link to comment

jebote...ne verujem u ovo dok ne potpise. nije moguce da nije mogao da najde klub.

 

Koliko je on bese imao prosle godine u Galati, skoro 10 poena i 4 asistencije ako se dobro secam. Nije to lose.

Link to comment

Koliko je on bese imao prosle godine u Galati, skoro 10 poena i 4 asistencije ako se dobro secam. Nije to lose.

 

sledi promena menadyera i paljba u neki bogat ruski klub, mmw.

Link to comment

sledi promena menadyera i paljba u neki bogat ruski klub, mmw.

 

Sa Ćokijem je u lošim odnosima?

 

Šteta, da im otmemo njega, dovedemo zver na 5 i jednog pravog šutera, baš bismo izgledali moćno.

Link to comment

Sta Novak? Luka je doveden kao rezervna cetvorka , izgleda ce prva biti stvarno onaj sa karakterom™ sto ne trazi pare... Jedan dobar crnja na pleju nam trazi smesne pare ali mi nemamo ni to ... :(

P.s. ortak jeo salatu ,ne ja ...

 

 

Macvan, novi krilni centar. danas je potpisao.

I ja sam bio u cudu kada mi je dobro upuceni prijatelj ovo gore ispricao , jos ako je istina i ovaj drugi deo da trazimo nekog pleja .... mozda i  prezivimo ovu sezonu (umuvamo se u plejof ABE)

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...