Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego, ovaj gecevicius je ljetuvoski pera bozic. Jel ima neko evidenciju koliko godina vec igra za njih? 17?

ne bih rekao, bio je u olimpijakosu bar 2 sezone, on ima 26.

Link to comment

Naravno da nije. Odnosno jeste ovako na prvi pogled, ali roster je trenutno nemoguce pojacati zbog drugih okolnosti

Jasno je u kojoj dvojici ljudi i njihovom sukobu je zapravo sustina problema

Rytas je prosek, ali ovo je nasa realnost. Tek se treba spremiti za kidanje zivaca

Link to comment

Ovde je pre svega nejasno zasto je klub uopste pristao da ucestvuje u evrotakmicenju sa ovakvim rosterom. Izgubicemo sve meceve sa sumanutom razlikom i sta ce se time dobiti?

Link to comment

Zadnje vreme doslo kad je na vestima saznam da mi je voljeni klub igrao. :(

 

Mislim, juce sam znao da je tekma i da necu moci da gledam zbog posla. Ali mi danas ceo dan nije palo na pamet da igramo :isuse:

Link to comment

Ja bih rekao da najveći problem KKP trenutno nije roster i fin situacija, nego poludeli Duje koji očito nije navikao da hendluje situacije u kojima mu ne ide sve po loju, i sad samo kvari atmosferu u ionako lošoj situaciji. Najbolje bi bilo da se odmah promeni trener, ali to je nemoguće bez odlaska komplet uprave.

 

poludeli Dule je možda jedini koji od ovog rostera može da izvuče da ne gubimo 60 razlike svaku tekmu nego 20,30 recimo. živo me interesuje kako bi to izgledalo da ovim igračima dođe neki drugi trener. mada imam utisak da se zajebavaš sa ljudima ovde.

Link to comment

Ne znam kako ne kapiras , taktika je da pucamo sto vise kako bi navukli na milosrdje nekog sponzora ili koju crkavicu od prijatelja kluba ... Jadno , al sta da se radi kada nas vode nesposobni ...

daj promeni naziv topic-a u sledeca sezona ili tako nesto...

Link to comment

poludeli Dule je možda jedini koji od ovog rostera može da izvuče da ne gubimo 60 razlike svaku tekmu nego 20,30 recimo. živo me interesuje kako bi to izgledalo da ovim igračima dođe neki drugi trener. mada imam utisak da se zajebavaš sa ljudima ovde.

 

Ne zajebavam se, ali dobro ako tako kažeš. Iz pozicije navijača KKCZ, svakako navijam da vam i on i ostatak uprave ostanu bar još 10 godina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...