Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poslednja godina Cubrila, kada smo takodje igrali Kup Lilijane Roketi? Cubrilo, Canak, Varda, Glintic, Markovic... pleja ne mogu da se setim.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Poslednja godina Cubrila, kada smo takodje igrali Kup Lilijane Roketi? Cubrilo, Canak, Varda, Glintic, Markovic... pleja ne mogu da se setim.

 

Deluju mi ko Majami Hit za ove sad.

Link to comment

Poslednja godina Cubrila, kada smo takodje igrali Kup Lilijane Roketi? Cubrilo, Canak, Varda, Glintic, Markovic... pleja ne mogu da se setim.

 

Đokić?

 

Mislim da je i Radošević bio u toj ekipi, al nisam siguran.

 

Deluju mi ko Majami Hit za ove sad.

 

+1

Link to comment

Deluju mi ko Majami Hit za ove sad.

+1

 

 

Radošević, Čubrilo, Čanak, Đokić, Varda, Raičević, Marković, Ve. Petrović, llievski, V. Vidačić, Jelisijević, Avdalović, Bjegović, Mladenov
Link to comment

Canak bi za ovaj tim bio Kevin Love. Trzaj glavom koji kod protivnika i gledaoca izaziva motion sickness, potom ultraspori ulaz na desno, zabadanje u neciji kuk i kos o tablu.

Edited by Goranz
Link to comment

Se seca neko da nam je Canak doneo pobedu u Atini protiv Olyja kosem u zadnjoj sekundi? Ne znam koja godina je bila, a mislim da je tom pobedom prekinut niz od nekih 20 gostujucih poraza za redom u Evropi. 

 

Lepa vremena :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...