Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arena Sport.

 

Na Eurosport se ne mozes pouzdati. Ovu utakmicu sa Ritasom ce se ukljuciti u drugom poluvremenu..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Jel prenosi ko nase ucesce u Lilijani? Gledam programske seme Sportkluba, RTSa i B92 i nigde nema. Ko jos moze da prenosi?

prenosi eurosport, ali to ej po njihovoj semi koja nije usmjerena ka partizanu. mislim da prenose prvi mec.

 

vjerovatno ce rts na kraju da uleti i prenosi sve meceve.

Link to comment

Ma ABA je tu negde kao i ranijih godina samo sto smo mi katastrofalni a opet sa druge strane komsije i na primer Buducnost jaci nego ikad ...

 

p.s. Mislim da je ovo prva evropska utakmica za koju bi mi bilo drago da ispale za prenos ....

Link to comment

p.s. Mislim da je ovo prva evropska utakmica za koju bi mi bilo drago da ispale za prenos ....

 

Telekom ne da kintu za klub, ali zato daje za prenose, da svi uzivamo dok nas karaju ruzno..

Link to comment

nije, skoro svi timovi su slabiji.

Da mi imamo ozbiljan tim , meni bi ova sezona bila identicna prosloj ako gledamo timove iz gornjeg dela ..

. S tim sto bi Buducnost preuzela mesto Cibone a Olimpija i Krka od Igokee i Radnickog...

Edit: mislim na mesta po jacini ekipa

Edited by Geo
Link to comment

Realno, Jadransku  je prosle godine osvojio tim sa bukvalno dva igraca , sto dovoljno oslikava koncentraciju kvaliteta u ligi ... Slazem se da na pocetku ove sezone nema u najavi igraca kao sto su Bogdan i Saric ali nikad se ne zna mozda neki novi manje zvucni klinac eksplodira ! Sto se tice proslogodisnje partije Nurkica, ubedjen sam da ce recimo Jokic imati dominantniju sezonu na poziciji "mladog talentovanog centra" ... Sve u svemu na kraju sezone ce se dati pravi sud , bice tu u hodu jos dosta promena u sastavima ...

Edited by Geo
Link to comment

U Ritasu znaju koje su vam slabe strane:

 

 

 

Partizan leaders? Something can not be distinguished, as Partizan in the Adriatic league collects an average of 60 points. So far, they attack a limp, but that does not mean that this team can not score points.

 

link

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...