Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja mislio ti već odavno pregazio pedesetu

 

Pa, ako bi mi se racunale beneficirane godine zivota na konto nerviranja zbog Partizana, vec bih imao dozivotnu licnu kartu. Ili vozacku dozvolu, kako ono bese

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbt, kad ti trener kaze da unapred belezi poraze sta ti drugo ostaje no da spustas gacje i mackas se vazelinom. Umesto da napali klince da izadju tamo na teren i izginu.

 

Možda misli da će baš tako da ih motiviše, da dokažu da greši. Ali nešto nisam siguran u taj metod

 

 

Pa, ako bi mi se racunale beneficirane godine zivota na konto nerviranja zbog Partizana, vec bih imao dozivotnu licnu kartu. Ili vozacku dozvolu, kako ono bese

 

+3

Link to comment

a jesu teske muke navijati za tim koji cak 4 puta u poslednjih 20 godina nije osvojio titulu

 

+1

 

Meni tako bilo sa FKCZ krajem osamdesetih i početkom devedesetih. Ni neprijatelju da poželiš :(

Link to comment

a jesu teske muke navijati za tim koji cak 4 puta u poslednjih 20 godina nije osvojio titulu

 

Zakucavanje onog mikrofona posle Teodosićevog erbola je otprilike kao 20 godina rada u rudniku

Link to comment

Zakucavanje onog mikrofona posle Teodosićevog erbola je otprilike kao 20 godina rada u rudniku

 

Tek cemo se secati toga i zaliti. Narocito sada kada vidimo gde smo posle toga i kada se verovatno svi pitamo da l' cemo doziveti jos neki F4

Dule se direktno obraca PSD-u. Mogao bi i ovaj nesto da kaze, da znamo barem da je ziv. Sto pre se taj rat zavrsi i barem jedan ode (idealno obojica), bolje po Partizan

Link to comment

Tek cemo se secati toga i zaliti. Narocito sada kada vidimo gde smo posle toga i kada se verovatno svi pitamo da l' cemo doziveti jos neki F4

Dule se direktno obraca PSD-u. Mogao bi i ovaj nesto da kaze, da znamo barem da je ziv. Sto pre se taj rat zavrsi i barem jedan ode (idealno obojica), bolje po Partizan

 

Ko god odvede Šilobada, može.

Link to comment

i sad će ona čuvena rečenica "zar stvarno misliš/te da se šilobad nešto pita?" a mi ćemo dalje da se vrtimo u krug, jer rešenja nema i svi će ostati na svojim funkcijama na kojoj jesu. samo će partizan da propada...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Bar sto se tog dela o unapred upisanim porazima tice vi kao da ste tek doveli Duleta, pa taj ne verujem ni da sina pusta u bilo cemu da se igra s njim.Znacilo bi I to da ce da miruje na klupi a vrv ce opet neku tehnicku dobiti.Roster vam jeste trenutno tanak ali Duletu nista ne treba verovati, pokazalo se I dokazalo godinama unazad...

Link to comment

a jesu teske muke navijati za tim koji cak 4 puta u poslednjih 20 godina nije osvojio titulu

 

pa ako igraš značajne utakmice,veća je šansa i da se nerviraš.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...