Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve bolje od boljeg.

 

DV:

 

"Ritas je favorit u toj utakmici. Iza toga je utakmica sa Olimpijom i za očekivati je da Partizan na sledeća dva gostovanja zabeleži dva poraza. Očekujemo da Partizan pruži maksimum, kroz jaku odbranu i nesebičnu igru, ali je za očekivati da u ovakvom stanju zabeležimo poraze", rekao je Vujošević novinarima u Beogradu.

 

...

 

Mi u ovakvom stanju nemamo obavezu da izborimo Evroligu preko ABA lige.

 

 

Link to comment

Potpuno je Dule izgubio kompas nažalost. Posle Solnoka napada Bogunovića zbog naslova koji jeste bio glup ali je Dule u fazonu da ne može da bude Partizan nikad otpisan unapred. Sad sam sebe otpisuje unapred.

Link to comment
Mi u ovakvom stanju nemamo obavezu da izborimo Evroligu preko ABA lige.

 

 

Lepo ja rekoh, ovo ce biti jedna sezona bez briga. I ko zna koliko sledecih...

 

Naravno, sve se to manje-vise znalo, ili bar dalo pretpostaviti, vec posle one trojke Nolana Smita

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Lepo ja rekoh, ovo ce biti jedna sezona bez briga. I ko zna koliko sledecih...

 

Naravno, sve se to manje-vise znalo, ili bar dalo pretpostaviti, vec posle one trojke Nolana Smita

 

Ovo je sve samo ne sezona bez briga. Mislim da je teoretski nemoguće gledati ovaj tim bez nerviranja sve i da ništa ne očekuješ od njega.

Link to comment

Potpuno je Dule izgubio kompas nažalost. Posle Solnoka napada Bogunovića zbog naslova koji jeste bio glup ali je Dule u fazonu da ne može da bude Partizan nikad otpisan unapred. Sad sam sebe otpisuje unapred.

 

+1

 

Jbt, kad ti trener kaze da unapred belezi poraze sta ti drugo ostaje no da spustas gacje i mackas se vazelinom. Umesto da napali klince da izadju tamo na teren i izginu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...