Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Probacivanje lopte kroz obruc je najveci problem na ovoj i svim dosadasnjim utakmicama.  

 

Objektivno, ovaj sastav nema više od 60 poena u rukama. Možda izgleda smiješno, ali jedini način da se dobijaju mečevi u ovom trenutku je spustiti protivnika ispod tog broja.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ko je danas odgledao i reprezentaciju u fudbalu i ovu košarkašku manifestaciju ni pakao mu neće teško pasti. sa druge strane majami i klivlend igraju u 11.

Link to comment

Dobro, nije sve tako crno. Mozemo da se nosimo sa solnokom, levskim, metalcom, verovatno i zadrom i jos ponekim. Uz malo sportske srece, imamo sanse da izborimo opstanak.

Link to comment

ko je danas odgledao i reprezentaciju u fudbalu i ovu košarkašku manifestaciju ni pakao mu neće teško pasti. sa druge strane majami i klivlend igraju u 11.

 

+ Novak

Link to comment

Sta Novak? Luka je doveden kao rezervna cetvorka , izgleda ce prva biti stvarno onaj sa karakterom™ sto ne trazi pare... Jedan dobar crnja na pleju nam trazi smesne pare ali mi nemamo ni to ... :(

P.s. ortak jeo salatu ,ne ja ...

Edited by Geo
Link to comment

Izlisno je i pricati o tomeDanilovicSilobai Vujosevic sdoktorirali na temu da niko ne namerava da ulozi u Partizan koji po potencijalu investicije nije ni na nivou Sirokog.

Link to comment

Ne zamenjuj teze. Para nema jer bagra godinama lose i lopovski posluje. I svake godine su placeni troskovi bili mnogo mnogo nizi od prihoda.

 

 

Danilovicu, Vujosevicu, Todoricu, mars iz kluba olose!!!!

 

 

da imamo neku perspektivnu i talentovanu klincadiju, koja ce da dominira za 2-3 godine, mogao bih da gledam i trpim poraze...ali u trenutnoj konstalaciji snaga, a zarad ocuvanja mentalnog zdravlja, biram da ne gledam...praticu rezultate kroz vesti i to je to

 

To je to.

 

Pratim KK Partizan od 1987 godine, ali ovu sezonu će definitivno samo rezultatski pogledati ako se hitno nešto ne promeni. Jedinu sezonu koju sam (donekle) propustio je od oktobra 92 do kraja zbog odsluženja vojnog roka. Ne interesuje me da li će tu biti psd, dule, kurac, palac ali neću da gledam ovo srozavanje kluba koji mnogo volim! Ako nemate para, ili još gore imate ali ne date jer ste skupljali tu "siću" po raznim računima - onda se sklonite. Pojaviće se neko ko hoće i može makar nešto da učini.

 

Kada bi se vratio Dragan Kićanović...ehhh :(

Edited by BlackGeorge
Link to comment

I ja ga jedva izguglah ... Ako je ozbiljna prica sa ovim sto se mene tice ne moraju ni da pojacavaju , neka igra Aranitovic kad ponestane prsute i vina...

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...