Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kakvo fiksno obestecenje, kad ce dobiti dve plate do juna :)

Elem, Eda nisam ni racunao, mislim na ove koji su ostali. Edo je i projekat, ali je i odmah koristan, plus nije toliko mlad. Od ovih nasih "klinaca" Nikola je prvi za prodaju, narocito zato sto su centri deficitarna roba

 

Prvi za prodaju je Gagara. Na kraju ove sezone.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvi za prodaju je Gagara. Na kraju ove sezone.

 

 

 Od ovih nasih "klinaca"

 

Dakle, mislim na mladje igrace. Ali, slazem se, Gagicu je izlazna sezona, i od njega se ocekuje da popuni budzet ako nastavi da napreduje, a trenutno deluje da je prilicno koristan

Ipak, prvi centar ekipe je Milutinov i mladji je. Mozda Gagic na kraju bude korisniji u svakom smislu, pa i u tom da bude pre prodat za vece pare i pre, ali ovaj drugi je taj kojeg Dule vidi i dalje ispred svih, u to sam siguran

Edited by Giggsy
Link to comment

Dečko još nije niti napunio 20 godina a ovdje se priča o godinama stagnacije.

Malo ste se svi razmazili čini mi se, i navikli da Dule ubaci nekog u vatru sa 17,18 godina i da taj pobjeđuje Barcu, Pao ili koga već...

To nije realno za očekivati da će svaki njegov prospekt na takav način odreagirati, to su endemi, iznimke, ne pravilo.

Sa druge strane centri puno kasnije sazrijevaju od ostalih pozicija u košarci i vrlo često su late boomeri jer im treba vremena da se spoje visina, masa i koordinacija.

 

Milutinov može ostati nikad potvrđeni talent a može i napraviti dobru karijeru, rano je o tome govoriti. Najbolje to znaju oni koji s njim svaki dan rade.

A da Dule zna napraviti centra i uvaliti ga za dobre pare zna (ili je to Vlada Jovanović :fantom: )....

 

Mlad je, istina, ali ono sto malo bode oci je sto su i Krsta i Pekmen pa i Kosta Perovic pruzali dosta vise u njegovim godinama. I ono sto mene jos vise zabrinjava - on je nedominantan cak i kad igra za mladje kategorije.

Link to comment

Moj utisak je da rasprava od pre dve tri strane o Aranitovicevom polaganju ima veze i sa ovim problemom.

 

Dakle, kada kod tvrdoglavog Duleta dodje igrac kao Pekovic, Velickovic (nadam se i Aranitovic) njima je jasno da je to sto im Dule objasnjava vrlo lepo, ali da je ipak prioritet na utakmici dati kos. Pa ako treba i levom rukom sa desne strane ili bilo kako, samo ga dati.

 

Sa druge strane, ako je licnost tipa Tepic, Tripkovic, Perovic, Milutinov... (dopisi po zelji) dobijes igraca kome je usled straha od Duleta vaznije da to sto je izveo izgleda kako bi Dule zeleo nego da bude uspesno. 

 

Postoji i treci tip igraca, to su oni koji su jos i uvereni da je to sto rade kako trener zeli bas ispalo kako treba. Recimo odbrambeni specijalisti Lazic, Bozic... Oni su malo korisniji za ekipu jer bar imaju iracionalno samopouzdanje za razliku od druge vrste.

+1 Lepo primećeno

Link to comment

Još lepše bi bilo da je neki trogoišnji ugovor :)

i onda da ga ne placamo pa da nam zvekne BAT, ahahaha

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...