Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pretpostavljam da se ubija od nekog drugog treninga. Kad igrač ima ambiciju i talenat, raspoložen sam najveću odgovornost za odsustvo rezultata pripisati treneru. Milutinova nisam gledao ove sezone, ali prošle mi je jedno od najvećih razočarenja bio njegov kilav napredak.

 

Za Glišića znam. Je l' ulazio uopšte u ove dve utakmice? Ako je Bezbradica jedini krilni centar, mogao bi i neki minut da odigra.

Edited by kralj
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako svuda, kad se DV polomi tri godine od njega da napravi trojku. Istina, ne znam sa sigurnoscu sta je sve igrao posle toga posto je karijeru uglavnom trosio po opskurnim destinacijama, a ko ce pratiti bas sve to. A glavni izgovor za beg iz Zvezde bio je taj da ga Zmagoslav primorava da igra ono sto njemu nikako ne lezi, tj. cetvorku.

 

Luka je imao sasvim pristojnu internacionalnu karijeru. Nijedna destinacija mu nije bila opskurna.

Link to comment

Pretpostavljam da se ubija od nekog drugog treninga. Kad igrač ima ambiciju i talenat, raspoložen sam najveću odgovornost za odsustvo rezultata pripisati treneru. Milutinova nisam gledao ove sezone, ali prošle mi je jedno od najvećih razočarenja bio njegov kilav napredak.

 

Za Glišića znam. Je l' ulazio uopšte u ove dve utakmice? Ako je Bezbradica jedini krilni centar, mogao bi i neki minut da odigra.

 

pa dobro, mozda si ti raspolozen, ali to ne ide tako, ima nesto i do igraca.

Link to comment

Luka je imao sasvim pristojnu internacionalnu karijeru. Nijedna destinacija mu nije bila opskurna.

 

to upravo htedoh da napisem. Cajasol, Joventut, Turk Telecom, Oldenburg i Roanne su sve samo ne opskurni klubovi.

Link to comment

Oldenburg i Roanne su sve samo ne opskurni klubovi.

 

:lol:

 

ma daj, za nekoga ko je sa 17 godina iskazivao potencijal kakav je Luka tada imao, prilicno je opskurno sto je svoje najbolje godine trosio po Roanu i Oldenburgu. Doduse, i to je bolje nego situacija u kojoj se sada nalazi - niko ga nece pa dolazi u Partizan da igra besplatno sa verom u bolje sutra koje nece doci.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ima nešto, ali ako je igrač vredan, talentovan, ima ogroman upside, ima i do trenera.

 

sta ovde zameras treneru? ocigedno mu je dao minutazu od samog pocetka, nema sumnje da ima vrhunske treninge, sta je konkretno problem? jos uvek ne znamo kakav ce igrac milutinov biti, mozda postane vrhunski, ali ne bi bilo prvi put da talentovan igrac u seniorima bude mediokritet.

Link to comment

Ni prvi ni zadnji igrac koji bi dolazio u Partizan a da nije mogao naći odgovarajući klub, pa bi Dule od njega napravio korisnog igraca. Partizan će na kraju sezone biti potpuno drugi tim nego danas. Dva pojačanja i klinci koji će napredovati.

Link to comment

sta ovde zameras treneru? ocigedno mu je dao minutazu od samog pocetka, nema sumnje da ima vrhunske treninge, sta je konkretno problem? jos uvek ne znamo kakav ce igrac milutinov biti, mozda postane vrhunski, ali ne bi bilo prvi put da talentovan igrac u seniorima bude mediokritet.

Ja mu zameram sto je pustio takvog talente da dve cele godine provede pored Muslija i Gagica. Da je i Pekovic trenirao sa njima dve godine, sad bi igrao za Lovcen.

Link to comment

kako je podbacio, ne razumem? militnov ima prostora da igra, ubija se od treninga, sta drugo da radi?

 

nije se racunalo na glisica ove sezone u smislu igranja bilo kakvih smislenih minuta.

 

I po meni je podbacio. Ti ja smo kad je Džoni stigao, još dok si nosio kršteno ime, pričali koliko će malitm vredeti na kraju sezone. Od tada su prošle dve sezone, evo vozi već treću, i još uvek je talenat. U međuvremenu, Nurkić je stigao u Nagetse, razni vršnjaci voze po Evropi, tako da se ne bih iznenadio da već oseća blagu frustraciju od svog zaostajanja.

 

Đoko Š. me je potpuno razočarao, insajderi su prošle godine po raznim forumima predviđali da će do Nove Godine biti starter i da će lansirati bezvrednog Muslija u materinu. Sem ovog poslednjeg, ništa se nije dogodilo, gori je nego što je došao. 

 

Čovek se najlogičnije zapita da li je problem u selekciji centara, ili je ipak rad Vlade J. na mestu pomoćnog trenera bio potcenjen.

 

 

Ja mu zameram sto je pustio takvog talente da dve cele godine provede pored Muslija i Gagica. Da je i Pekovic trenirao sa njima dve godine, sad bi igrao za Lovcen.

 

Moguće da je i tu bio fail, moguće sasvim.

Link to comment

sta ovde zameras treneru? ocigedno mu je dao minutazu od samog pocetka, nema sumnje da ima vrhunske treninge, sta je konkretno problem? jos uvek ne znamo kakav ce igrac milutinov biti, mozda postane vrhunski, ali ne bi bilo prvi put da talentovan igrac u seniorima bude mediokritet.

 

Ne znam Kojote šta je problem, ali problema očigledno ima. Kada vrhunski talenat fejluje u materijalizaciji potencijala, za to postoje objektivni razlozi. Nekada su oni u samom igraču i njegovom nemaru, nekada u okolini koja ne prepoznaje talenat, nekada u okolini koja talenat ne razvija na pravi način. Ako sva tri eliminišemo, nemoguće je da igrač tri godine stagnira. Pričamo o opštim mestima, a ja ne posedujem rutinu da mogu da kažem da li se na utakmicama Milutinov koristi na pravi način i ne poznajem detalje treninga, a ni teoriju indivudualnog košarkaškog treninga, da bih mogao da ti kažem tačno šta mislim da je problem. Samo mogu da konstatujem da problem postoji.

Link to comment

I po meni je podbacio. Ti ja smo kad je Džoni stigao, još dok si nosio kršteno ime, pričali koliko će malitm vredeti na kraju sezone. Od tada su prošle dve sezone, evo vozi već treću, i još uvek je talenat. U međuvremenu, Nurkić je stigao u Nagetse, razni vršnjaci voze po Evropi, tako da se ne bih iznenadio da već oseća blagu frustraciju od svog zaostajanja.

 

Đoko Š. me je potpuno razočarao, insajderi su prošle godine po raznim forumima predviđali da će do Nove Godine biti starter i da će lansirati bezvrednog Muslija u materinu. Sem ovog poslednjeg, ništa se nije dogodilo, gori je nego što je došao. 

 

Čovek se najlogičnije zapita da li je problem u selekciji centara, ili je ipak rad Vlade J. na mestu pomoćnog trenera bio potcenjen.

 

 

 

Moguće da je i tu bio fail, moguće sasvim.

 

pa podbacio je milutinov, ne vujosevic. mozda decko jednostavno nije dovoljno dobar, ali hajde da sacekamo. ovo o vladi jovanovicu je mit koji me uvek nasmeje i nikako da crkne. kakav crni vlada jovanovic.

 

sto se tice insajdera na forumu, to smo gradivo valjda utvrdili do sada.

 

Ne znam Kojote šta je problem, ali problema očigledno ima. Kada vrhunski talenat fejluje u materijalizaciji potencijala, za to postoje objektivni razlozi. Nekada su oni u samom igraču i njegovom nemaru, nekada u okolini koja ne prepoznaje talenat, nekada u okolini koja talenat ne razvija na pravi način. Ako sva tri eliminišemo, nemoguće je da igrač tri godine stagnira. Pričamo o opštim mestima, a ja ne posedujem rutinu da mogu da kažem da li se na utakmicama Milutinov koristi na pravi način i ne poznajem detalje treninga, a ni teoriju indivudualnog košarkaškog treninga, da bih mogao da ti kažem tačno šta mislim da je problem. Samo mogu da konstatujem da problem postoji.

 

pa nisi smao konstatovao da problem postoji vec si rekao da je vujosevic podbacio. nemas na cemu da baziras tu tvrdnju, samo toliko.

 

Link to comment

A zasto se ovde uzima za aksiom da je Milutinov nekakav vanserijski talenat? Mladje kategorije ne pratim, ali ovo sto sam video u Partizanu za dve godine ne daje bas previse osnova za takvu decidnu tvrdnju.

Link to comment

kako sad tri godine?

stoji i jedno i drugo, sporo se razvija, mada jos nije iskljuceno da ce postati bar veci deo onog ocekivanog

a bogdanovic jeste imao poprilicno krs karijeru u odnosu na ocekivano, samo ne znam koliko je zmagova vizija u pitanju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...