Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

partiznu je 21 minut igrao bezbradica, to je lk koji je sezonu pre dolaska u partizan igrao bez para u okk brogradu, a ne verujem ni da je u bkk radnickom uzeo neki dinar. to je otprilike pokazatelj u kakvom ste kurcu finansijski. parizan nema para da dovede ozbiljne igrace i ukoliko napravite neki rezultat treba uvesti porez na penzije gde bi celokupan prihod isao partizanu.

 

e da bezbradica. što i zbog čega on igra ? ok, partizan nema para, ali nemoguće da nema nekoga ko bar nešto zna. gledajući njega, verujem da će Luka biti bar nekakvo pojačanje, nemoguće da je lošiji od Bezbradice,

Link to comment

Vujosevicev poraz. Kad je trebalo da reaguje i pogura ekipu napred, on je dobio iskljucenje i doprineo preokretu.

 

Negativne stvari su apsolvirane, pa cu samo pozitivne. Pre svega Edo Muric :Hail: Imamo igraca. Bar jednog ozbiljnog. Zatim fizicki napredak Milutinova i Daloa. Napokon izgledaju kao muskarci :) Pa i Andric je donekle pozitivan utisak. Opet dao dve trojke u prvom, ali se posle ispromasivao. Vanja Marinkovic ima samo 17 godina. Mislio sam da ima 18 :)

Jedina pozitivna stvar je sto su videli da sa ovim sastavom , nema sta da traze ni kod kuce protiv osrednjih NLB ligasa ...  Plejmeker sa poenima u rukama pod obavezno i cetvorka kakva god ...

Edited by Geo
Link to comment

ja sve čekam da u novinama pročitam da je tepic igrao bolestan, pod inekcijama, blokadom ili nešto slično. ono juče je baš bilo zabrinjavajuće.

 

 

samo da kažem da sam juče posle dužeg vremena bio na tekmi, pa je možda tepara i inače takav, ali to na ekranima malih prijemnika deluje daleko bolje

 

Link to comment

e da bezbradica. što i zbog čega on igra ? ok, partizan nema para, ali nemoguće da nema nekoga ko bar nešto zna. gledajući njega, verujem da će Luka biti bar nekakvo pojačanje, nemoguće da je lošiji od Bezbradice,

 

Aj Luka, nego je l ima KKP neki omladinski pogon? Ako je već situacija kakva jeste, meni je logičnije da se ubace da igraju klinci od 17-18 godina, nego drvad od kojih se dokazano ništa ne očekuje.

Link to comment

to sam i ja prvo hteo da napišem, ali pretpostavljam da ako se gurne baš nespreman klinac u vatru, može da se gadno opeče. ili ga publika ili novine uzmu na zub ili njemu ne bude dobro ili ... ako igra ovaj klinac od 17, sigurno bi ubacili još nekog da je iole spreman

Link to comment

Pa valjda je to već Dujin ™, ubacivanje klinaca u vatru. Ne može ništa da se izgubi, a nema ni opravdanja da je rezultat ispred svega, pošto ga očito neće biti sa ovim rosterom. 

Link to comment

A Luka Bogdanovic ce igrati cetvorku ako dodje?

 

Time se krug zatvara i ispunjava prorocanstvo Zmagoslava Sagadina koji ga je od pocetka tu gurao, a ovaj se otimao i pobegao kod DV-a zeleci nesto drugo sto nikada nije postao. I sada se vraca na isto mesto, samo propaliji i bez ideala koje je imao pre jednu deceniju.

Link to comment

Gliša ima 16.5 godina. Partizan dugo nije izbacio takvog talenta. Ne znam da lli igra, navodno se računalo sa njim za ovu sezonu.

 

Vujoševiće je neočekivano podbacio sa Šalićem, a naročito Milutinovim. Ovaj drugi je već morao da bude najbolji igrač ovog tima.

Link to comment

A Luka Bogdanovic ce igrati cetvorku ako dodje?

 

Time se krug zatvara i ispunjava prorocanstvo Zmagoslava Sagadina koji ga je od pocetka tu gurao, a ovaj se otimao i pobegao kod DV-a zeleci nesto drugo sto nikada nije postao. I sada se vraca na isto mesto, samo propaliji i bez ideala koje je imao pre jednu deceniju.

 

Pa nije sada. Svuda je on igrao na 4.

Link to comment

Pa nije sada. Svuda je on igrao na 4.

 

Kako svuda, kad se DV polomi tri godine od njega da napravi trojku. Istina, ne znam sa sigurnoscu sta je sve igrao posle toga posto je karijeru uglavnom trosio po opskurnim destinacijama, a ko ce pratiti bas sve to. A glavni izgovor za beg iz Zvezde bio je taj da ga Zmagoslav primorava da igra ono sto njemu nikako ne lezi, tj. cetvorku.

Edited by Nikodije
Link to comment

Gliša ima 16.5 godina. Partizan dugo nije izbacio takvog talenta. Ne znam da lli igra, navodno se računalo sa njim za ovu sezonu.

 

Vujoševiće je neočekivano podbacio sa Šalićem, a naročito Milutinovim. Ovaj drugi je već morao da bude najbolji igrač ovog tima.

 

kako je podbacio, ne razumem? militnov ima prostora da igra, ubija se od treninga, sta drugo da radi?

 

nije se racunalo na glisica ove sezone u smislu igranja bilo kakvih smislenih minuta.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...