Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nekako ne verujem da bismo docekivali Evrokup u ovakvom sastavu da se nadaju nekim rezultatima. Eventualno da Vujosevic proba da "napravi" nekog igraca i to je to.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

 

biće sezona duga, preduga

 

ova zajebancija sa jednim faulom dva minuta pre kraja tekme, to dugo nisam video

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Kad sam čuo dolazeći raspored, naježio sam se. Kad sam video Luku B. posle tekme na terenu, naježio sam se x2. 

 

Šta je sledeće? Bane Đekić?

mislim da je djekic u ovom trenutku igrac za luku muku

Link to comment

Nije mi najjasnije zasto je Luka Bogdanovic toliki predmet sprdnje, s obzirom da cetvorku trenutno pokrivaju dva klovna - Bezbradica i Gagic. Covek je imao respektabilnu inostranu karijeru, solidne sezone po Spaniji, Turskoj... Ocekujem da prijatno iznenadi i bude vazan deo rotacije, mozda nije najbolje resenje za startera, ali sasvim korektan igrac i svakako pojacanje za ovaj roster.

 

Danas ste igrali bez njega, Milutinovica i Milosavljevica, a verujem da ce doci bar jos jedan, ako ne i 2 igraca. A Krka je pristojan tim sa dobrim trenerom, Armsted je vanserijski igrac, nije ovo toliko strasno... Odlucilo iskljucenje Vujosevica. Tepic odigrao uzasnu utakmicu, Muric je sjajan

Edited by FPLS
Link to comment

Nije mi najjasnije zasto je Luka Bogdanovic toliki predmet sprdnje, s obzirom da cetvorku trenutno pokrivaju dva klovna - Bezbradica i Gagic. Covek je imao respektabilnu inostranu karijeru, solidne sezone po Spaniji, Turskoj... Ocekujem da prijatno iznenadi i bude vazan deo rotacije, mozda nije najbolje resenje za startera, ali sasvim korektan igrac i svakako pojacanje za ovaj roster.

 

Danas ste igrali bez njega, Milutinovica i Milosavljevica, a verujem da ce doci bar jos jedan, ako ne i 2 igraca. A Krka je pristojan tim sa dobrim trenerom, Armsted je vanserijski igrac, nije ovo toliko strasno... Odlucilo iskljucenje Vujosevica. Tepic odigrao uzasnu utakmicu, Muric je sjajan

 

Zato sto se svi koji su ga gledali u pripremnom periodu se slazu da decko vise ne lici na kosarkasa. Da je to Luka od pre 3 godine, svakako da bi bio ozbiljno pojacanje ovakvom rusteru , ali u tom slucaju ne bi bez ugovora osmog oktobra...

 

Sta je tu je, imamo tim kakav imamo, rodilo se valja ga ljuljati, momcima je najpotrebnija podrska, idemo, radimo...

Link to comment

Vujosevicev poraz. Kad je trebalo da reaguje i pogura ekipu napred, on je dobio iskljucenje i doprineo preokretu.

 

Negativne stvari su apsolvirane, pa cu samo pozitivne. Pre svega Edo Muric :Hail: Imamo igraca. Bar jednog ozbiljnog. Zatim fizicki napredak Milutinova i Daloa. Napokon izgledaju kao muskarci :) Pa i Andric je donekle pozitivan utisak. Opet dao dve trojke u prvom, ali se posle ispromasivao. Vanja Marinkovic ima samo 17 godina. Mislio sam da ima 18 :)

Link to comment

Valjda ce doci dan kada cemo Dzileta gledati na klupi. Naravno, prethodno klub moraju da napuste PSD & Dule..

 

 

dzikic-v.jpg

 

 

Dzikiceva majka se posle poraza Partizana rasplakala, pa joj je Dzikic prisao i poljubio u glavu, na sta se ona nasmejala.

Link to comment

partiznu je 21 minut igrao bezbradica, to je lk koji je sezonu pre dolaska u partizan igrao bez para u okk brogradu, a ne verujem ni da je u bkk radnickom uzeo neki dinar. to je otprilike pokazatelj u kakvom ste kurcu finansijski. parizan nema para da dovede ozbiljne igrace i ukoliko napravite neki rezultat treba uvesti porez na penzije gde bi celokupan prihod isao partizanu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...