Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

što jes jes, umeo je da oscilira, ali onaj skok šut... i ona tekma u gostima sa unikahom i pobeda u produžecima, ili beše tau... kada je zajcev govorio ko ne razume tripka, ne razume partizan  :cry:

 

dule ga je najviše forsirao ali ga je i najviše napušavao (opet da ponovim onu situaciju kad ga baca na stolice za rezerve), baš jer je od njega najviše očekivao. mislim da je tripković dao partizanu gotovo sve što je znao i mogao. ili bar 90%

 

a kidanje živaca... to sledi svakako, svake sezone, sa bilo kojim igračem...

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je u Ljubljani bio onaj fajnal for jadranske lige kada je Tripko pokidao, to je valjda bio jedini period u karijeri kada je vezao nekoliko mečeva sa visokim procentima šuta. Otkud znam, ti šuteri obično kasniju i sazriju, svakako je mogao više od ovoga što je postigao.

Link to comment

Tripko dobar decko ali prosecan kosarkas.

 

u Partizanu je dobro odigrao tek poslednju sezonu pre odlaska preko, a Dule ga je forsirao 4 godine i pokidao mi tonu zivaca za to vreme.

 

Nek je i ispodprosecan kosarkas, greota da ovako rano zavrsi karijeru.

 

A ona tekma u Madridu kad je sutirao 5/5 trojke, a zadnji napad za izjednacenje ili pobedu usrao Tepara :D

Link to comment

Tripko dobar decko ali prosecan kosarkas.

 

u Partizanu je dobro odigrao tek poslednju sezonu pre odlaska preko, a Dule ga je forsirao 4 godine i pokidao mi tonu zivaca za to vreme.

 

+1

 

Mislim da Dule nikada nikog nije trpeo koliko je njega.

Velika steta, prerano je to da bi se zavrsila karijera

Link to comment

bezbradica  :lolol:

 

ni ja nemam valjan link. gledam na nesrećnom navidiku.

 

edit: hvala, agni. :)

ovo je znatno bolje.

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...