Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobar je aranitara, volim sve te igrace iz partizana b, iako mislim da ce se tesko on izboriti za neke vece minute u partizanu, mada bi mi bilo drago. u b tim je bio ubedljivo najbolji skorer, najkonkretniji i najraznovrsniji.

Link to comment

Jesam ja jedini koji misli da je lose sto je isao da zavrsi levom rukom?

pa dao je kos, ovaj mu nije bio blizu blokade, ne razumem sto se bunis  :D

Link to comment

Jesam ja jedini koji misli da je lose sto je isao da zavrsi levom rukom?

 

Nisi. Mislim, ako je mali levak, onda je očigledno da ne zna desnom da završi ulaz. Ako nije, onda se verovatno nešto spleo, pa možda i nema veze.

Link to comment

pa dao je kos, ovaj mu nije bio blizu blokade, ne razumem sto se bunis  :D

 

Ma zakeram jer mi je dostano :D ovo nije skolski ulaz, neki malo bolji defanzivac bi ga bananirao, mozda bi izvukao faul tu, nebitno.

Link to comment

levak je, to mu je jaca ruka, ovde je zavrsio pored ovog midzeta, nikakav probelm.

 

Da, dobro, može i tako, nije mu trebalo da se cima da završava desnom. Čak i da ima samo jednu ruku može da bude odličan igrač, kao što je bio i Ž. Obradović, što da ne. To što mu je jedna ruka toliko jača od druge najviše govori o njegovim trenerima u ranom uzrastu koji ga nisu dovoljno dobro naučili desni ulaz.

Link to comment

Da, može biti da i to ima veze. Evo gledam sad nešto, Brandon Jennings je klasičan invalid, samo leva, pa leva. Dragić s druge strane, super radi i desni ulaz. Ova Zvezdina generacija '95 ima dosta levaka, kakvi su oni, jel' znaš?

Link to comment

ko haris brkic jebote

 

+1. Stvarno liči.

 

Ja inače prizivam malog još od februara. Svi pričaju da mu je mlađi burazer bolji, ali to nije razlog za ovoliko ignorisanje, fali nam par minuta brzine i prangije bez straha od reakcije Debelog.

Link to comment

To onaj Aranitovic koji se motao prosle godine oko kluba, ili mladji brat?

 

odavno je on u klubu, prosle godine je bio u 12 povremeno. mladji brat je u zvedi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...