Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

da nije malo mator Lakovic?

 

bilo bi neozbiljno da ne dovedemo cetvorku (ne racunam Bogdanovica u ozbiljne kosarkase), to nam je urgentnije od pleja.

Link to comment

zapoceti su pregovori sa Jakom Lakovicem, trenutno je prvi pik za pleja.

Sta ima da pregovaraju kada covek vec ima dobru slovenacku penziju ? Mozda mu srede neki dobar popust u Prizmi iz Kragujevca  :Jova:

 

edit: Nemam pojma sta je radio prosle godine ali opet bolje ista nego nista (na mestu pravog pleja)

Edited by Geo
Link to comment

da nije malo mator Lakovic?

 

Em što je mator em što nema poene u rukama, a to ovom timu treba kao lebac.

 

Jedina logika kojom se trenutno vode pri izboru pojačanja je naći nekog ko će da igra za džabe, tako da od ozbiljnih košarkaša nema ništa.

Edited by keitel
Link to comment

Jbt. gledam sada snimak na SK-1 i u jednom trenutku na parketu Aranitovic, Marinkovic, Andric , Bezbradica i Milutinov ...  :ph34r:

komsije bi dupe dali za toliko klinaca u petorci

Link to comment

Jebote, ja tek sad vidim da je bila kvota skoro 3 na nas. Ko je tu lud?!

 

Komšije koje su uplatile tonu keša na Solnok? :D

 

 

btw, 

 

 

56d0197559ed46b44193e4e0428bb8f8.gif

Link to comment

Što se Jake tiče, godinama sam ga sanjao u KKPu, ali mislim da sad nije momenat. 

 

Sa jedne strane, iskustvo takvog igrača svakako dobro dođe, povezao bi nas, značio puno u završnicama. 

Sa druge, mislim da nama trebaju poeni pre svega, kao i igrač kojeg ćemo rabiti 25-30 minuta, dva puta nedeljno. Jaka, iako jedan od najvećih profesionalaca i savršeno spremnih igrača, u svojoj 36. godini to nije.

 

Luku muku tek ne bih komentarisao, bolje rizikovati sa nekim novim Gordonom...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...