Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mi smo danas zajebali sve sto smo mogli da zajebemo, pa jos 20% preko toga. A ipak smo pobedili, mnogo jadan ovaj Solnok.

 

Treba nam jos jedno 4 postena igraca, inace ce bude stoka razlike u derbiju.

 

4 igrača nisu ni igrala ovde, zar ne?

 

Rano je za neka učitavanja, bilo je sezona gdje je bilo još i gore na početku.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

huh, dobro je. pobeda.

jeste rutinski :D, ali je dramatično. nije moralo tako od prve utakmice, ali treba da znamo šta nas čeka.

 

i da- srećan rođendan jsd-u.

 

p. s. strahinja milošević i dalje dobro izgleda :blush:

Link to comment

Rutinska pobeda sa pola tima na neugodnom gostovanju. Ja zadovoljan.

 

Dobre stvari (necu o losim):

 

Dalo i Andric - napokon prijatno iznenadili. Iako smo ih svi manje vise otpisali, pokazali da mogu biti korisni. Dalo, pre svega asistencijama, 5 ih je imao, a Andric naravno trojkama. Obojica su u vaznim periodima povukli ekipu serijom poena.

 

Saradnja Gagic-Milutinov. Mnogo volem da vidim kad dva visoka onako koriste svoju prednost pod kosem. Lepo je znati da mogu da igraju dobro u paru, ali njima treba jedna dobra cetvorka sa kojim ce se upariti. To je jasno. Samo ne znam sto ne dolazi vise. Nisu valjda cekali da skinu BAT, pa da krenu da traze :(

 

Djoko Salic - odlicno je pokazao da ga sto pre treba utopiti negde dok jos moze. Daj bobe da gresim, ali od njega igrac nikad.

 

Vanja - dobro je sto dade bar onu cetvrtu trojku. Bas se videlo da se uplasio.

 

Tepa kapiten. Opet preko 35min na terenu.

Link to comment

4 igrača nisu ni igrala ovde, zar ne?

 

Rano je za neka učitavanja, bilo je sezona gdje je bilo još i gore na početku.

 

Pa, 4 coveka nisu igrala, istina,  s tim sto onaj Kajmakoglutm tesko da ce ikada biti igrac, Andrija je u najboljem slucaju poluigrac, a od Dragana nesto dobro mozemo ocekivati tek za 2-3 meseca.

 

Rano je, slazem se, samo se nadam da ovi mentolu u klubu nece, poneseni ovom pobedom, pomisliti da mogu da teraju i dalje ovako. A hoce, garant, vec vidjeno sto puta.

Link to comment

Браца је мој утисак вечери.Иде сам на улаз и направи кораке :lolol: .

Солидан је тим Слонок само не знам ко их је зајебао да оног Алексића узму за тренера.

Link to comment

 

Po završetku utakmice strateg Partizana NIS imao je samo dve kratke poruke:

 

“Za pikolo mondo i ostale: ne kladite se kada je u pitanju Partizan.

Za grobare: pozivam vas da u sredu ispunite Pionir na meču protiv Krke”, jasan je bio trener crno-belih Duško Vujošević.

Link to comment

Ja od momenta kad sam video naslov,zamišljao sam scenu u svlačionici u kojoj Vujošević pokazuje igračima. 

 

Dalo sigurno najviše iznenadio energijom koju je uneo,mnogo bitno da je pogodio onu trojku.onda mu se otvorilo da igra bez kočnice. Andrić isto prijatno iznenađenje. Koja muda Aranitovića da šutne onu trojku ni iz čega :D Ne bih mu bio u koži posle toga. Na kraju je i Vanja ubacio,iako ni dva slobodna nije mogao da veže. Ja prosto i ne verujem o kojim igračima ja ovde pišem :D

Link to comment

Pa, 4 coveka nisu igrala, istina,  s tim sto onaj Kajmakoglutm tesko da ce ikada biti igrac, Andrija je u najboljem slucaju poluigrac, a od Dragana nesto dobro mozemo ocekivati tek za 2-3 meseca.

 

Rano je, slazem se, samo se nadam da ovi mentolu u klubu nece, poneseni ovom pobedom, pomisliti da mogu da teraju i dalje ovako. A hoce, garant, vec vidjeno sto puta.

+1

Link to comment

malo sam iznenađen naslovom s obzirom na autora koji je jedan od najboljih i najozbiljnijih sportskih novinara

 

pa uplasio se covek da ne doeru partizan, razumem ga. :D

 

rispekt za pobedu, moj partizan b dominira u aba ligi.

Link to comment

Добро очекивања су била разна,али је ова победа свакако успех јер сте губили тамо и са много бољим играчима.

Битно је уписивати бодове у оваквим утакмицама.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...