Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što vam je krivo što je Mačvan došao?  :0.6:  I dalje nam fali još koji igrač da uopšte budemo konkurentni. Za sad ste bezbedni,bez brige.

ako iskljucis alarm za patkometriju videc da je ljudima zao zato sto je neko od koga se ocekivalo da napravi karijeru u 25 godina dosao nazad u srbiju da igra za sicu. i svako ko je dovoljno iskren moze da vidi da ljubav nema mnogo veze sa tom cinjenicom.

Link to comment

ako iskljucis alarm za patkometriju videc da je ljudima zao zato sto je neko od koga se ocekivalo da napravi karijeru u 25 godina dosao nazad u srbiju da igra za sicu. i svako ko je dovoljno iskren moze da vidi da ljubav nema mnogo veze sa tom cinjenicom.

 

Ok.

 

Bio je jasan pre mesec dana...

 

"Mačvan je ovim demantovao navode medija da će nakon dve godine ponovo nositi crno-beli dres.

- Ma nema od toga ništa, nemojte nepotrebno da trošite prostor u novinama za takve gluposti - rekao je Mačvan.

Prema rečima iskusnog krilnog centra, s najtrofejnijim srpskim klubom nije bilo nikakvih razgovora o mogućoj novoj saradnji.

- Ne znam ko je pustio tu informaciju, ali nije bilo nikakvih razgovora i do toga zaista neće doći. Nasmejali ste me tom informacijom i ulepšali mi dan - zaključio je Mačvan."

 

:lolol: 

 

 

Da jbt-sve vreme je sanjao da ponovo obuce dres omiljenih boja...

Link to comment

ako iskljucis alarm za patkometriju videc da je ljudima zao zato sto je neko od koga se ocekivalo da napravi karijeru u 25 godina dosao nazad u srbiju da igra za sicu. i svako ko je dovoljno iskren moze da vidi da ljubav nema mnogo veze sa tom cinjenicom.

 

Normalno. Ali ljudi su ovde skloni romantiziranju, pa je tako i Ninkovic prosle godine u zvezdu dosao zbog decacke zaljubljenosti, i postao ikona.

Link to comment

ninković jeste došao zbog dečačke ljubavi, jer je mogao da ostane u evijanu, u koji se kasnije i vratio bez obzira na to što nije imao dobru sezonu.

 

Dobro.™

Link to comment

pa ne znam šta dobro™? mislim, ako hoćeš da patkometrišeš, bar nađi nešto što ima smisla.

 

Ajde, magla, najbolje da cu na tebe da trosim dragoceno vrijeme...

Link to comment

Pa dobro kod Macvana je verovatno bilo "Ako vec ne mogu da nadjem evroligaski  klub sa ozbiljnom cifrom u ugovoru onda cu radije igrati u Partizanu za dzabe(bedne pare) tu sezonu" ... Taj neki rezon mi  i te kako govori da voli Partizan , osim ako stvarno ne mislite da mu je KKP dao najbolju finansijsku ponudu i ?

Edited by Geo
Link to comment

Pa dobro kod Macvana je verovatno bilo "Ako vec ne mogu da nadjem evroligaski  klub sa ozbiljnom cifrom u ugovoru onda cu radije igrati u Partizanu za dzabe(bedne pare) tu sezonu" ... Taj neki rezon mi je itekako govori da voli Partizan , osim ako stvarno ne mislite da mu je KKP dao najbolju finansijsku ponudu i ?

 

On je dosao u Partizan, zato sto rezonuje da mu dobra sezona kod nas moze pomoci da revitalizuje karijeru i zabode neki ok ugovor sledece godine. Opet cinjenica da je dosao u klub koji mu vec duguje lovu, pokazuje izvesnu dozu mazohizma.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...