Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тејић човече. Драстична промена у ставу.

 

Да ли још неко дели утисак да Митру фали мало снаге и чврстине?

Edited by EmptyClip
Link to comment

Probali su zonu jedno 3 minuta ovde, kao i protiv CSKA. Nisam gledao pripreme prošle sezone ali deluje mi kao napredak, Radonjara živi opasno.

 

Ovo sam hteo da pitam. Niko ne pljuje Radonju... Jel to dobar znak?

Link to comment

Opet sam zadovoljan. Nije bilo loše s obzirom da je Williams igrao značajno slabije nego juče i da se Jenkins još nije pojavio u Istanbulu. Blažič mora da povrati samopuzdanje.

 

edit. Jel ima negde statistika?

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Blazic je ubiven sa predumislljajem od strane Jureta Zdovca, na Deji je sad tezak posao reanimacije.

 

Akontaciono™ kandidujem Cirbesa za najgoreg centra u Zvezdinoj istoriji, u vise nego ostroj konkurenciji. Moraju da dovedu jos nekoga, inace ce Bobi biti raubovan po 30 minuta, a to na dobro izaci nece.

 

Jedan kosarkaski poznavaoc pre Spanije napisao da Mitrovic nema sta da ponudi reprezentaciji. Ajd sto je on to napisao, nego i selektor Sale delio to misljenje, te na put poveo Bircevica pre Luke. :isuse:  Da su Luka i Tejic Duletovi puleni, robija bi vec spremao milijarde za njihovo obestecenje.

Edited by Nikodije
Link to comment

Šta je bio problem sa Jakom u repstaciji, nisam to ispratio a vidim da svako malo pominjete?

 

Mislim da nije bii nikakav problem nego se ljudi boje da mu to nije odmoglo a povodom forme u klubu ove sezone

Link to comment

Sedeo je na klupi kao 12. igrač dok se Zdovc izdrkavao nad njime posle svake greške. Bilo je očigledno da je u mentalnom kanalu i u pripremnom periodu i na prvenstvu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...