Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Баш супротно, Цвеле је увек имао подршку у Пиониру. Последњи пут кад је играо овде, кад је гостовао са МЗТом, аплаудирали смо му кад је погађао слободна, цела хала (мало је безвезе рећи за 1500 људи 'цела хала' ал ае) му је аплаудирала кад би направио неки добар потез.

Њега су убили тренери. Е онда кад је код Радоње почео да добија неку шансу није знао где удара. Имао је ону једну утакмицу претпрошле сезоне мислим у ЕК коју је сам решио на крају. Значи могао је ал су га упропастили онако уџбенички.

 

Ова наша кошарка генерално има проблем са транзицијом талената у сениорску кошарку. Није Цвеле први који је убивен.

 

Ристић је други случај. Овде је раја мање-више сагласна да му је одлазак у Аризону паметан потез, ал мени је свеједно изразито криво јер сам се надао да ће он од ове сезоне да има своје место на паркету као што га сада Теја има.

Да будем још прецизнији, надао сам се да ћемо неког да зајебемо да узме Бобија због лепе статистике и да ћемо довести нешто црно што скаче до плафона и сабија први темпо, па уз њега лепо Риле, Теја и Лука. Таман по мом укусу.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rebic iza sebe ima 1,5 minut KLSa i 0,5 minuta ABA. Jovic ima nekoliko sezona u obe plus EK.

Rebić ima ~400 minuta u KLS, što je otprilike 400 više nego što je imao Jović pre 4 godine. Nebitno anyways. Meni je Jović uvek delovao nekako kao strogo bekovski Luka Babić za siromašne, u smislu da je slabiji, manje univerzalan, bacač cigli i iako racionalan i sa okej handleom, znatno manje taktički savvy.

Link to comment

Нисам ни ја, Јебига.

 

Утувили су себи у главу да је циљ топ16, да то мора, и сад као праве неке екипе које ће то да остваре трпајући играче и на 11. и 12. место, јер ето то нам само фали да би прошли у 16. А проћи из групе је тешко, и то је права прилика за стављање млађих у први тим јер 10, 11 и 12 играч не треба да буду пресудни за резултате у АБА и КЛС, а управо ти резултати треба да буду примарни, поготово финале АБА. У ЕЛ шта се уради уради.

Link to comment

Prijatno sam iznenađen partijom protiv CSKA, očekivao sam dosta aljkaviju igru. Ok, CSKA je igrao bez tri vrlo bitna igrača, ali smo delovali sasvim solidno u oba pravca kada se uzme sve u obzir.

 

+1

 

Prethodnih godina sam pratio Mega Miskov turnir na kojem je Zvezda ucestvovala svake godine od 2011. naovamo, i koji se odigravao u ovo vreme, utisak mi je da sada delujemo dosta bolje nego 2012. i prosle godine (ajde da ne racunamo 2011. posto smo tada imali eksperimentalni™ sastav). Budzet sada verovatno nije veci nego prethodne dve sezone, ali je bolje utrosen, tako da se i oni polako uce na greskama.

 

Dangubic jos deluje pogubljeno, neuklopljeno i van forme (ali to ce ici na bolje), a jedini pravi kiks u kompoziciji tima je Cirbes. Nista nas on nece unaprediti u odnosu na Raska, stavise moze se vec sada tvrditi da je doticni cak i poslabljenje™ u odnosu na Raska. Bekovi ubacuju preko njega kao da ga nema, u napadu se cak i boji da odigra nesto. Velika steta sto nije umesto njega doveden onaj Palasio iz Ritasa, al ovome je Misko menadzer, pa verovatno u tom grmu lezi zec. Neko je napisao da ako dovodimo jos jednog visokog, to treba da bude igrac koji inklinira ka 5 vise nego ka 4, i sa time ne mogu da se ne slozim imajuci u vidu odlicno napredovanje Luke i posebno Tejica.

 

E da, Markus je doktor kosarke cak i ovako ocigledno nespreman, cenim da ce se za mesec dana malo ko secati cestitog Demarkusa, a jos manje zaliti za njim.

Edited by Nikodije
Link to comment

+1

 

Prethodnih godina sam pratio Mega Miskov turnir na kojem je Zvezda ucestvovala svake godine od 2011. naovamo, i koji se odigravao u ovo vreme. Utisak mi je da sada delujemo dosta bolje nego 2012. i prosle godine (ajde da ne racunamo 2011. posto smo tada imali eksperimentalni™ sastav). Budzet sada verovatno nije veci nego prethodne dve sezone, ali je bolje utrosen, tako da se i oni polako uce na greskama.

 

Dangubic jos deluje pogubljeno, neuklopljeno i van forme (ali to ce ici na bolje), a jedini pravi kiks u kompoziciji tima je Cirbes. Nista nas on nece unaprediti u odnosu na Raska, stavise moze se vec sada tvrditi da je doticni cak i poslabljenje™ u odnosu na Raska. Bekovi ubacuju preko njega kao da ga nema, u napadu se cak i boji da odigra nesto. Velika steta sto nije umesto njega doveden onaj Palasio iz Ritasa, al ovome je Misko menadzer, pa verovatno u tom grmu lezi zec. Neko je napisao da ako dovodimo jos jednog visokog, to treba da bude igrac koji inklinira ka 5 vise nego ka 4, i sa time ne mogu da se ne slozim imajuci u vidu odlicno napredovanje Luke i posebno Tejica.

 

E da, Markus je doktor kosarke cak i ovako ocigledno nespreman, cenim da ce se za mesec dana malo ko secati cestitog Demarkusa.

 

 

da jbt-kontoliši se bre!

Evo malo da smiriš živce...

 

http://www.youtube.com/watch?v=29PiN1o6DhA#ws

 

 

:misko:

 

Obrati paznju na ovaj klip koji je Apolo postavio, nadji i onaj klip sa polaganjem Vilijamsa za 10:9 i videces da smo ponesto itekako dobili dovodjenjem Cirbesa.

Link to comment

Obrati paznju na ovaj klip koji je Apolo postavio, nadji i onaj klip sa polaganjem Vilijamsa za 10:9 i videces da smo ponesto itekako dobili dovodjenjem Cirbesa.

 

Imao je i jedan dobar pik sa Markusom u prvom poluvremenu (istina popio je i cistu bananu posto nije u stanju da skoci). Svejedno, mislim da nam je trebao neki skocniji igrac koji je u stanju da igra iznad obruca.

Link to comment

Imao je i jedan dobar pik sa Markusom u prvom poluvremenu (istina popio je i cistu bananu posto nije u stanju da skoci). Svejedno, mislim da nam je trebao neki skocniji igrac koji je u stanju da igra iznad obruca.

 

Treba nam svakako jos jedan visok igrac jer necemo u sezonu sa 4 visoka igraca ali meni deluje da Cirbes uopste nije downgrade u odnosu na Raska, tim pre sto su tu negde po ceni.

Link to comment

Dangubic jos deluje pogubljeno, neuklopljeno i van forme (ali to ce ici na bolje), a jedini pravi kiks u kompoziciji tima je Cirbes. Nista nas on nece unaprediti u odnosu na Raska, stavise moze se vec sada tvrditi da je doticni cak i poslabljenje™ u odnosu na Raska. Bekovi ubacuju preko njega kao da ga nema, u napadu se cak i boji da odigra nesto. Velika steta sto nije umesto njega doveden onaj Palasio iz Ritasa, al ovome je Misko menadzer, pa verovatno u tom grmu lezi zec. Neko je napisao da ako dovodimo jos jednog visokog, to treba da bude igrac koji inklinira ka 5 vise nego ka 4, i sa time ne mogu da se ne slozim imajuci u vidu odlicno napredovanje Luke i posebno Tejica.

 

Harper me je pretekao, a i ja sam zaboravio da napišem ono veče da ima i neke izrazite prednosti Zirbes. Snažni blokovi su prilično bitni za Williamsa koji je ofanzivno svestran igrač, pa će se verovatno dosta rabiti taj p&r. Ali nije problem Cirbesa igra napred, već u odbrani i skok.

 

http://gifyu.com/images/markus.gif

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

najveći problem je na klupi, da ne serendamo više.

Par meseci sam se odmarao od onog uplašenog, unezverenog pogleda zeca-kad sinoc opet. I to u pripremnoj utakmici. Mogu da zamislim koliko ce mucenik biti scary to death kad pocnu ozbiljniji mecevi.

Link to comment

Mogao je i Rasko da odigra napred (+ ima veci repertoar od Cirbesa, uz mnogo bolji sut), da postavi blok, a da se muci u skoku i odbrani kao sto ce se ovaj muciti. Cirbes ima nesto brze noge, i to mu je jedina prednost.

Nije da zalim za Raskom, daleko bilo, iz njega je iscedjena sva kosarka koja se mogla iscediti, ali nemam utisak da smo ovde napredovali. Nikako da dva centra uparimo kako treba.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...