Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

јоvic je verovatno polednji igrac kog smo trebali dovesti

nisam deo jovic bandwagona nakon SP ali ne kapiram sta hoces da kazes

jovic je tu kao marcusova zamena i na toj poziciji donosi  sve ono sto ovaj nema

jedan ima sut, kreaciju, organizaciju...a drugi agresivnost, krvava kolena™ i dobru obranu...apsolutno su kompatibilni na poziciji pleja

 

problem ove ekipe je pre svega upitan sut i napadacki doprinos sa pozicije 3 gde imamo dva slicna igraca

Edited by djuras
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam deo jovic bandwagona nakon SP ali ne kapiram sta hoces da kazes

jovic je tu kao marcusova zamena i na toj poziciji donosi  sve ono sto ovaj nema

jedan ima sut, kreaciju, organizaciju, a drugi agresivnost, krvava kolena i dobru obranu...apsolutno su kompatibilni na poziciji pleja

 

problem ove ekipe je pre svega upitan sut i napadacki doprinos sa pozicije 3 gde imamo dva slicna igraca

 

Mislim da ce Kalina mnoge iznenaditi kad je sut u pitanju. Prijatno.

Link to comment

nisam deo jovic bandwagona nakon SP ali ne kapiram sta hoces da kazes

jovic je tu kao marcusova zamena i na toj poziciji donosi  sve ono sto ovaj nema

jedan ima sut, kreaciju, organizaciju, a drugi agresivnost, krvava kolena i dobru obranu...apsolutno su kompatibilni na poziciji pleja

 

problem ove ekipe je pre svega upitan sut i napadacki doprinos sa pozicije 3 gde imamo dva slicna igraca

 

E pa jebiga da je doveden neko kao Williams kukali bi kako se gomilaju igraci sa istim karakteristikama :D .

Link to comment

E pa jebiga da je doveden neko kao Williams kukali bi kako se gomilaju igraci sa istim karakteristikama :D .

о jbt, zar i ti?

odustajem definitivno od "slucaja jovic", glupo je da se ponavljam jos koji put

Link to comment

Potpuno razumem vasu brigu. Stvarno je Jovic najgori igrac kog ste mogli dovesti da vam igra rezervnog pleja. Mi npr. na tom mestu imamo bar duplo boljeg Daloa, a i na prvom pleju vam je ovaj 3 koplja iza naseg Tepica. Sve u svemu, crno vam se pise.

Link to comment

Ma ja se zajebavam, nisam ni gledao svetsko ne znam kakav je Jovic, a mi ovde standardno kukamo na ovom topiku. Nazalost slutnje nam se u 80% slucajeva i ostvare :P.

Link to comment

Potpuno razumem vasu brigu. Stvarno je Jovic najgori igrac kog ste mogli dovesti da vam igra rezervnog pleja. Mi npr. na tom mestu imamo bar duplo boljeg Daloa, a i na prvom pleju vam je ovaj 3 koplja iza naseg Tepica. Sve u svemu, crno vam se pise.

ma dobro, mi ovde pisemo o evroligaskom nivou

za takmicenja gde vi ucestvuejte je i jovic vise nego kvalitetno resenje

Link to comment

Mi npr. na tom mestu imamo bar duplo boljeg Daloa, a i na prvom pleju vam je ovaj 3 koplja iza naseg Tepica.  

 

a to je od kakve tacno vaznosti za raspravu o zvezdinom timu?

 
ne vidim problem ni sa jovicem, nisam ga video ni bez njega. nema savrseno selektirane ekipe. najbitnije je za ekipu koliko ce igraci unaprediti igru i samopouzdanje kroz evroligu.
Link to comment

jovic je tu kao marcusova zamena i na toj poziciji donosi  sve ono sto ovaj nema

jedan ima sut, kreaciju, organizaciju...a drugi agresivnost, krvava kolena™ i dobru obranu...apsolutno su kompatibilni na poziciji pleja

 

Kontam. Kad se MW odmara, igraćemo samo odbranu i agresivno krvaviti kolena™, a kad se vrati, onda idemo u napad.

Link to comment
 

ma dobro, mi ovde pisemo o evroligaskom nivou

za takmicenja gde vi ucestvuejte je i jovic vise nego kvalitetno resenje

 

 

Ne. Vi ovde pisete na nekom nerealnom nivou sa velikim odsustvom realnosti (ne svi naravno), da stvarno postaje smesno.

 

 

 

 

a to je od kakve tacno vaznosti za raspravu o zvezdinom timu?

 
 

 

Nikakve. Samo merim patku.

Edited by Timmy
Link to comment

Ja nemam nista protiv sto Rebic nece videti parket. Po mom skromnom misljenju, nicim me nije ubedio da je zasluzio da bude rezervni plej KKCZ, a nije da nije imao sansu da se dokaze. Sa te strane mi je drago sto je dosao Jovic.

 

Meni je veci problem sto je Cvetkovic pozajmljen na sezonu i po u MZT, ne shvatam sta se sa time htelo. Mislim da bi se on odlicno uklopio sa Marcusom Williamsom, i nekako se jos uvek nadam da taj decko nije zavrsio karijeru u Zvezdi.

 

Imam pitanje: sta bi konkretno ubedilo kolege koje zameraju nedostatak mladih igraca u ekipi da se situacija promenila? Cini mi se da je na ovom forumu provejavalo misljenje da, cak ni iz one generacije koja je prosle sezone pobedila Real i bila sampion Evrope, niko sem Aranitovica nema sanse da bude bar malo iznad proseka. Takodje da u FMP-u nema maltene nikog ko zasluzuje makar i da se skida za prvi tim. Ako treba da po 5 minuta igraju Rebic, Guduric, Djukanovic, ili ko vec, samo da bi se konstatovalo da Zvezda daje sansu mladima, a vidi se da ti igraci nemaju neki poseban kvalitet, to po meni nema smisla. Uostalom ni Tejic i Mitrovic nisu matori, Mitrovic je, cini mi se, vec bio prva cetvorka kada je doziveo povredu u Sloveniji.

 

Da sumiram koga mrzi da cita,  svako od nas bi voleo bar 3 klinca u prvih 12, ali ako je to samo pro forme, a kod njih nema ni napretka ni sanse da klub nesto zaradi - bespotrebno je.

Link to comment

Ma ja se zajebavam, nisam ni gledao svetsko ne znam kakav je Jovic, a mi ovde standardno kukamo na ovom topiku. Nazalost slutnje nam se u 80% slucajeva i ostvare :P.

:isuse:

 

 

 

Kontam. Kad se MW odmara, igraćemo samo odbranu i agresivno krvaviti kolena™, a kad se vrati, onda idemo u napad.

 

to je taj rezon

 

 

samo kad bi zastitnici jovica uvideli da on ni na sp nije organizovao igru i da je tu pored sebe imao (uglavnom) tea ili markovica, u zvezdi nema takvog igraca, osim eventualno dangubica, ako ovaj uspe da se nametne i ako mu radonjic dozvoli tu vrstu slobode

Link to comment

Jašta, ovde se uopšte ne radi o joviću i njegovim kvalitetama i nedostacima. Radi se o tome da smo klonirali lazu ljudinu i dobili ništa novo (nadam se da grešim), a te pare bolje da smo prištedeli. Priča se da nam treba 4-5...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...