Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

u poslednjih nekoliko minuta 1 od 6 cini mi se

jovic je nastavio tamo gde je stao na sp, ali ako su vec trzili pojacanje na kecu on je totalni promasaj, ekipa vapi za organizatorom igre kad je vilijams van terena. nadam se da ce od dangubica uspeti da naprave sekundarnog organizatora pa da ga kombinuje sa jovicem ili dzenkinsom, jer ne vidim ko bi drugi mogao to odraditi

 

valjao bi nam radenovic, ali je greh uzimati minute ovoj dvojici

Edited by pbg12345
Link to comment

Pristojno je bilo... Jedino sam ocekivao malo vise od Dangubica i Dzenkinsa. Danga deluje smesno na ovom nivou kosarke, a Dzenkins k'o Dzenkins, muva bez glave sa nekonstantnim sutem. Ali sacekajmo... 

Ocekivano odlicno trcimo, ali pozicioni napad standardno uzasan, Radonja jos nije u stanju da smisli jednu jebenu akciju. Bacanja uzas, generalno sut katastrofa, to ce biti veliki problem.. 

Edited by FPLS
Link to comment

valjao bi nam radenovic, ali je greh uzimati minute ovoj dvojici

 

Ja racunam da ce biti povredjen polovinu vremena :D Bolje on nego da bezveze preplacujemo nekoga ko ce gusiti Tejica.

Link to comment

u poslednjih nekoliko minuta 1 od 6 cini mi se

jovic je nastavio tamo gde je stao na sp, ali ako su vec trzili pojacanje na kecu on je totalni promasaj, ekipa vapi za organizatorom igre kad je vilijams van terena. nadam se da ce od dangubica uspeti da naprave sekundarnog organizatora pa da ga kombinuje sa jovicem ili dzenkinsom, jer ne vidim ko bi drugi mogao to odraditi

 

valjao bi nam radenovic, ali je greh uzimati minute ovoj dvojici

Ne kapiram ovo o Joviću.

Link to comment

u poslednjih nekoliko minuta 1 od 6 cini mi se

jovic je nastavio tamo gde je stao na sp, ali ako su vec trzili pojacanje na kecu on je totalni promasaj, ekipa vapi za organizatorom igre kad je vilijams van terena. nadam se da ce od dangubica uspeti da naprave sekundarnog organizatora pa da ga kombinuje sa jovicem ili dzenkinsom, jer ne vidim ko bi drugi mogao to odraditi

 

valjao bi nam radenovic, ali je greh uzimati minute ovoj dvojici

 

Covek je tri-cetiri dana sa ekipom, aman.

Link to comment

Ne kapiram ovo o Joviću.

pa igra odlicnu odbranu. lepi se za igraca, pozrtvovan je, borben, istrcava efikasno. podjednako "napaljen" kao i na sp

i katastrofalno organizuje igru, ali to i nije samo njegova krivica

u pravu je harper, tek je stigao, ali on je jednostavno jako limitiran igrac u tom smilu i nazalost ne mozemo tu nesto mnogo ocekivati

јоvic je verovatno polednji igrac kog smo trebali dovesti, ne zato sto on ne valja i sto je nesto drasticno ispod kvaliteta ostatka ekipe, vec zato sto nam je doneo ono sto vec imamo (u nekoliko primeraka), a nije nam doneo nista od onog sto nam je neophodno (sut, organizacija...)

pri tom je njegovim dolaskom zatvoreno mesto za bar jednog mladog igraca, sto je opet manje bitno u smislu kvaliteta koji bi nam trenutno doneo neko od dvojca guduric/rebic, ali je itekako bitno kao "signal" svim drugim klincima da ovo nije klub za njih

 

 

i pisem ovo maltene isto vec n-ti put, a onda heaviside pita  u cemu je problem kad jovic nije nista losiji od lazica ili rebica

Link to comment

Ja u njemu vidim odličnu odbranu, hladnokrvnost, igrača koji ne troši lopte i kapira igru. Meni dosta.

 

 

nije nam doneo nista od onog sto nam je neophodno (sut, organizacija...)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...