Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve zavisi od toga koja su ti očekivanja

pa na primer da se osvoji po neka titula, da se ne zasere u svakoj bogovetnoj kljucnoj utakmici, da se ne teraju igraci kao dzukele u pola sezone, da mladi ne beze glavom bez obzira ako im se ukaze ikakva prilika, da rukovodioci ne sramote ime kluba gde god stignu, da se navijaci tretiraju kako zasluzuju i mnogo stosta sto je klub nije uspeo u poslednjih dvadesetak godina. ili pak da se mane velikih ambicija i obecanja, rastegne koliko se moze i igra postena kosarka. 

 

ne znam cemu tvoji pokusaji da animiras raju na diskusionom forumu. ovde svi imamo godine i godine iskustva pracenja ovog kk i sasvim dovoljno malo mozga da ne kupujemo iznova i iznova istu ciglu, i ne resetujemo mozak na kraju svake sezone kako bi mozda trebalo da bi ulazili happy go lucky u diskusiju oko pravljenja tima svakog avgusta i septembra. poverenje treba da se stekne.

Link to comment

Ne bih rekao da Smilair ovde pokusava nekoga da animira, samo se sa decackim zarom raduje novoj sezoni. I to je kul.

 

Sto je neoprostiv prekrsaj na Namcopsihopatologiji.

Link to comment

Vi ste mnogo agresivniji u nametanju pesimizma nego što je Smilair u nametanju optimizma. Digla se kuka i motika zato što su veliki talenat Rebić i igračina Lazić zamenjeni Jovićem.

Link to comment

Joe,

 

Ma sve kul, ne smeta mi ništa u načinu na koji diskutuješ, hteo sam da podržim Smilaira, koji je sasvim umeren forumaš, jer rado čitam njegove postove

 

On topic:

Mene baš za briga za Jovića, teško da će on da da neki značajan doprinos, ali ne bi to ni Lazić uradio, dok u Rebiću ne vidim potencijal za ozbiljnu košarku. Jedino bi bio idiotizam ako su mu dali neki veliki ugovor.

Link to comment

@pbg
stavi da se hladi pa cemo valjda naici na neku tekmu da gledamo ABA :)

hteli smo i prosle godine da svratimo za KLS ali je iskrslo dosta toga

Edited by Have_Fun
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...