Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Definitivno će Zvezda zavisiti u šutu od Jenkinsa i Williamsa, dok ostatak spoljne linije ima ispod prosečan šut. Ono gde ja vidim mnogo veći problem je odbrana obruča i pod uslovom da se Tejić ne pretvori u zver, nemamo igrača koji je sposoban da brani obruč. Osnovni problem koji se tu javlja je čini se loš odabir zamene za Raška Katića.

A cekaj, Katic je branio obruc?

 

Nemac je svakako upgrade u odnosu na Raska...

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da me neko pogrešno ne razume, na ovoj poziciji nam je bilo neophodan i drugačiji tip igrača, a i čini se kvalitetniji. Zirbes nije skočan, nije ni brz u nogama i odbrana mu se zasniva uglavnom na fizičkoj snazi u odbrani posta, što mu daje iste dimenzije kao i Katiću. Kao i Raško ima problem sa skokom. Meni je on prvi pik za "kravu muzaru", a kao i prethodnik ima višegodišnji ugovor (srećom Zirbes "samo" dve).

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

@smilair

pa o cemu da pricamo na ovoj temi?

nemamo svi tako dobar uvid u klupske prilike, pa da pricamo o tome sta su jeli juce, ko je kome sta rekao u hodniku, koga uprava dovodi, koga otpusta i koliko ce sve to da nas kosta

ostaje nam samo da cekamo pocetak sezone i da mracimo, nego kako, iskustvo nas je tako naucilo

 

nego jel filip u formi i zdrav, da uskoci zlu ne trebalo, falice nam jedan vrhunski organizator kad nas covic oslobodi vilijamsa?

Link to comment

Definitivno će Zvezda zavisiti u šutu od Jenkinsa i Williamsa, dok ostatak spoljne linije ima ispod prosečan šut. Ono gde ja vidim mnogo veći problem je odbrana obruča i pod uslovom da se Tejić ne pretvori u zver, nemamo igrača koji je sposoban da brani obruč. Osnovni problem koji se tu javlja je čini se loš odabir zamene za Raška Katića.

 

Da, nemamo ni coveka od 222 kojeg ako ne izvuces napolje mozes da zaboravis na taj Zvezdin nebranjeni obruc jer od Bobijeve glavudze ne mozes ni da ga vidis.

Link to comment

BREAKING NEWS!!

 

Srpski košarkaš Darko Miličić odlučio je da postane kikbokser i u decembru bi trebalo da ima svoj prvi meč.

 

  :0.6: 

 

Odakle ti ovo?

 

:Jova:

Edited by Timmy
Link to comment

Jebote koliko priče o ekipi koja nije odigrala nijednu javnu utakmicu, niti utakmicu u punom sastavu.

Tradicionalno dobre vibracije cigana...

Prošle godine smo se ložili pa smo jedva uzeli kup. Možda je bolje da se držimo tradicije i mračimo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...