Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Govoris igracu koji je u svom klubu i u reprezentaciji 95% vremena proveo kao sekundarni plejmejker, tj u toliko voljenoj rigidnoj klasifikaciji igraca po broju pozicije - dvojku. Pa cak i malo trojke u repki, ako cemo time da se vodimo. Igrace dakle ono sto je njegova igra, ni manje ni vise.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poznajući Radonjića, slutim viziju kako Jović i Dženkins ulaze sa klupe isotvremeno. Nadam se da će nešto varirati i u odnosu na protivnika (što je kod Dejana doduše redak slučaj). Sad, kad bolje razmislim nijedan od njih nije neki organizator, te bi možda trebalo razmišljati u pravcu dovođenja još jednog igrača za slučaj da Markusa ne krene. Previše je očekivati da Radonjić ulogu plejmejkera poveri Dangubiću. Mnogo je zelen i jeftin.

Link to comment

Ako ipak pretpostavimo da ce ljudina biti zrtvovan, ako vec ne eliminisan iz tima, onda skrajnut i sa manjom minutazom nego ranije, meni se dopada sto vise u timu nemamo igraca koji je u svadji sa loptom. Bilo koja tri spoljna igraca random da stavis u igru, umeli bi da se snadju i organizuju nekakav napad.

Link to comment

da, odstranjivanje lazica bi dalo nekakvog smisla dovodjenju jovica

mada previse je ocekivati smisao u potezima nase uprave

nego kad smo doveli ovu dvojicu, red bi bio da preotmemo i treceg reprezentativca iz srca sumadije

kad vec nemamo sut od spoljnih igraca, valjao bi nam jedan visoki koji ume da pripali trojku

a i muta bi mogao da se vrati u prestonicu, isuvise dugo nismo menjali trenera

 

bez zajebancije ja ne vidim kako ce radonjic da sacuva tim od nezadovoljstva pojedinaca zbog minutaze i uloge u ekipi

cak i ako eliminisemo lazica, mi ostajemo na tri reprezentativca, od toga dva koji su odigrali daleko iznad ocekivanja ovo sp, treci se nije naigrao, ali itekako ima kredita od prosle sezone i logicno je da ocekuje minute, dva amerikanca i mladog igraca (koji se takodje moze svrstati u reprezentativca) koji bi zbog talenta ustvari mozda trebao dobijati i najvise prostora

poenta je da su svi u usponu karijera

koliko god para ulozili, koliko god se neke stvari poklopile, ovaj klub uvek nadje nacine da ostavi krater u ekipi vidljiv iz svemira

ovaj put to mozda nije neka pozicija ili tip igraca koji nam evidentno fali, vec golim okom vidljiva cinjenica da nam jaaaako fali sut i da imamo nekoliko igraca, manje vise slicnih sto karakteristika sto igrackog nivoa i sto smo u organiciji napada i pored svih tih potrosenih para opet, manje vise oslonjeni na jednog igraca

naravno, ako zaredjaju pobede, ako stipendije ne bude kasnile, ta individualna nezadovoljstva nece biti toliko bitna i nece narusiti ceo tim, medjutim posto mi jednostavno nemamo kvalitet da pobedjujemo u nizu u el, niti kvalitetom mnogo odskacemo od konkurencije u lokalu, predvidjam da do januara menjamo trenera i bar dvojicu igraca

 

jedva cekam, ali se daleko manje radujem da vidim kako ce radonjic da resava napade protiv ekipa koje imaju nacin da kvalitetno zatvore reket

Link to comment

da, odstranjivanje lazica bi dalo nekakvog smisla dovodjenju jovica

mada previse je ocekivati smisao u potezima nase uprave

nego kad smo doveli ovu dvojicu, red bi bio da preotmemo i treceg reprezentativca iz srca sumadije

kad vec nemamo sut od spoljnih igraca, valjao bi nam jedan visoki koji ume da pripali trojku

a i muta bi mogao da se vrati u prestonicu, isuvise dugo nismo menjali trenera

 

bez zajebancije ja ne vidim kako ce radonjic da sacuva tim od nezadovoljstva pojedinaca zbog minutaze i uloge u ekipi

cak i ako eliminisemo lazica, mi ostajemo na tri reprezentativca, od toga dva koji su odigrali daleko iznad ocekivanja ovo sp, treci se nije naigrao, ali itekako ima kredita od prosle sezone i logicno je da ocekuje minute, dva amerikanca i mladog igraca (koji se takodje moze svrstati u reprezentativca) koji bi zbog talenta ustvari mozda trebao dobijati i najvise prostora

poenta je da su svi u usponu karijera

koliko god para ulozili, koliko god se neke stvari poklopile, ovaj klub uvek nadje nacine da ostavi krater u ekipi vidljiv iz svemira

ovaj put to mozda nije neka pozicija ili tip igraca koji nam evidentno fali, vec golim okom vidljiva cinjenica da nam jaaaako fali sut i da imamo nekoliko igraca, manje vise slicnih sto karakteristika sto igrackog nivoa i sto smo u organiciji napada i pored svih tih potrosenih para opet, manje vise oslonjeni na jednog igraca

naravno, ako zaredjaju pobede, ako stipendije ne bude kasnile, ta individualna nezadovoljstva nece biti toliko bitna i nece narusiti ceo tim, medjutim posto mi jednostavno nemamo kvalitet da pobedjujemo u nizu u el, niti kvalitetom mnogo odskacemo od konkurencije u lokalu, predvidjam da do januara menjamo trenera i bar dvojicu igraca

 

jedva cekam, ali se daleko manje radujem da vidim kako ce radonjic da resava napade protiv ekipa koje imaju nacin da kvalitetno zatvore reket

 

Jovic, Kalinic i ko jos?

Link to comment

ovaj put to mozda nije neka pozicija ili tip igraca koji nam evidentno fali, vec golim okom vidljiva cinjenica da nam jaaaako fali sut i da imamo nekoliko igraca, manje vise slicnih sto karakteristika sto igrackog nivoa i sto smo u organiciji napada i pored svih tih potrosenih para opet

 

Definitivno će Zvezda zavisiti u šutu od Jenkinsa i Williamsa, dok ostatak spoljne linije ima ispod prosečan šut. Ono gde ja vidim mnogo veći problem je odbrana obruča i pod uslovom da se Tejić ne pretvori u zver, nemamo igrača koji je sposoban da brani obruč. Osnovni problem koji se tu javlja je čini se loš odabir zamene za Raška Katića.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...