Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

a i nije zvezda krava muzara...

do jaja cemo mi trcati, bice tu zakucavanja kalinica, jake... al pozicioni napad, posebno u el ce biti ogroman problem

na utakmicama gde budemo mogli koristiti marjanovica, cenim da ce nam to biti osnovno oruzje

mozda nam i kljucno bude to koliko je dzenkins "napredovao u adaptaciji" sto na evropu, sto na ekipu

sve u svemu jedva cekam da pocne

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najviše se bojim Radonjića i njegove sklonosti pozicionom napadu i "stajanju na loptu". Ekipa je ko stvorena za tranziciju a slaba sa šuterima i Bobi dosta loš sa izlaženjem na pik. Nećemo se usrećiti sporom igrom. Ali biće zanimljivo, solidan roster. Nisam nezadovoljan, samo se nadam da se neće ispostaviti da nam je trener taj teg oko vrata.

Link to comment

sta znam, treba videti da li bobi moze da odigra vise od 7 minuta ozbiljne kosarke u domacem takmicenju, ako ne onda dovesti jos nekog.

 

Bobiju je tek 26, ne bih se ja zajebavao sa prospektima u bitnim mečevima.

Link to comment

to kojotara. 

 

mora da je radonjic uklavirio da je smolbol™ u trendu pa sada svi idu na poziciju vise. ali kako je petovic jos onda lepo definisao ovaj frankenstajn od kluba - stvarno je bolje da promene naziv u kk losa karma.

Link to comment

Pomoćni treneri su nam previše jeftini za borbu na 4 fronta. Da ima nekog sa malo mozga u ovom klubu, Muta bi već bio sa nama.

 

+1.

Muta, Božidar Boza Maljković i Vlade Djurovic, pa bi se i kouč Ra malo opustio valjda...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...