Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

shilb je toliko igrao u evroligi dok nismo ispali pa su krenuli da ga polako teraju iz kluba. na jadranu moze da igra i 20 po mecu, sa ovakvom ekipom nije problem.

 

ako cemo mi da budemo konkurentni u evroligi, time ce nas uciniti najboljih 4-5 igraca a ne 10, 11 i 12. videti i pod reprezentacija ovog leta, ili partizan u f4 sezoni, pa i partizan prosle godine je stigao nesto dalje iako mu je dalo vecim delom bio jedini pravi plej u rosteru. ako zvezdi pored svega bas jovic treba da bi imala tim, onda sigurno nece da ga ima ni kad on dodje.

Link to comment

Neka se desi bilo kakav problem sa MWom - povreda, lične, loša forma, bukvalno bilo šta, keca će da preuzme mučeni Đenka. Rezultate takvog poduhvata već znamo, a sem vrhunskih mazohista valjda nema nikog ko bi želeo ponovo da ih gleda. Nama nedostaje drugi plej, kako god odkreneš, prvenstveno što se eurolige tiče.

Link to comment

Neka se desi bilo kakav problem sa MWom - povreda, lične, loša forma, bukvalno bilo šta, keca će da preuzme mučeni Đenka. Rezultate takvog poduhvata već znamo, a sem vrhunskih mazohista valjda nema nikog ko bi želeo ponovo da ih gleda. Nama nedostaje drugi plej, kako god odkreneš, prvenstveno što se eurolige tiče.

ako se to dei, opet ce joviceva uloga biti da prevede i doda loptu jenkinsu. jako mudo. ako se bilo sta desi williamsu, mi evroligu necemo dugo gledati. njemu, jenkisu, luki ili bobanu. ne znam sto bi te kombinacije nekom prolazile kroz glavu. ako se desi, jebiga. ako ne, imamo odlican tim i ovako, i uzivajte.

Edited by Joe D
Link to comment

Potpisujem sve sto je napisao Joe D. Partizan je citave sezone igrao sa 3-4 igraca, uz to nisu ni imali klasicnog pleja a nama ne valja kad igramo sa 8-9 nego daj gazda svih 12.

 

Jovic moze malo da nam pomogne u odbrani, dok u napadu moze samo da prevedu loptu i doda je Jenkinsu, Jaki, Dangi...

Edited by DZI
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...