Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgleda definitivno zatvoren roster.

 

Williams, Jovic

Blazic, Jenkins, Lazic

Kalinic, Dangubic

Mitrovic, Dragicevic, Tejic

Marjanovic, Zirbes

 

S tim sto Jenkins moze i na 1, Dangubic na 2, Blazic i Lazic na 3, Kalinic na 4 i Dragicevic na 5.

Deluje dosta dobro i kompatibilno na prvi pogled. Kao i prosle sezone najveci problem ce biti Covic i Radonjic...

otkud jovic tu?

Link to comment

potpuni promasaj ako dodju njih dvojica. nepotrebno nabijanje igraca sa visokim rejtingom(a jovic to svakako jeste nakon reprezentacije) na vec dubok roster. ocekujem krave muzare i igrace van forme kad bude bilo ptrebno.

Link to comment

ne vidim kako VD i SJ mogu da smetaju postojecem rosteru, to sto ti ocekujes ne razlikuje se od bilo koga od nas pouceni ranijim iskustvima ali mozda se nesto i promeni, ko zna

Link to comment

potpuni promasaj ako dodju njih dvojica. nepotrebno nabijanje igraca sa visokim rejtingom(a jovic to svakako jeste nakon reprezentacije) na vec dubok roster. ocekujem krave muzare i igrace van forme kad bude bilo ptrebno.

 

Bićemo značajno oslabljeni dovođenjem njih dvojice.

Link to comment

da dragicevica sam prevideo

a mogu da smetaju rosteru tako sto nece biti minuta za sve

a sa druge strane fmp bi u tom slucaju trebali odmah raspustiti

ja ne sumnjam da ce ih dovesti i time jos jednom pokazati koje smo govno od kluba

Link to comment

ne vidim kako VD i SJ mogu da smetaju postojecem rosteru, to sto ti ocekujes ne razlikuje se od bilo koga od nas pouceni ranijim iskustvima ali mozda se nesto i promeni, ko zna

tako sto ce se preraspodeliti minutaza, hijerarhija samim tim i hemija u timu i prostor za individualni rast igraca.

 

takodje, dragicevic nije cetvorka nista vise nego sto je lazic ubitacni bek suter.

Link to comment

potpuni promasaj ako dodju njih dvojica. nepotrebno nabijanje igraca sa visokim rejtingom(a jovic to svakako jeste nakon reprezentacije) na vec dubok roster. ocekujem krave muzare i igrace van forme kad bude bilo ptrebno.

 

 

Ništa tu još nije izvesno.

Jovic mozda dodje, pre svega zbog toga je veliko pitanje moze li Rebic da igra EL.Nije se najbolje snašao protiv jakih protivnika na turniru u Francuskoj kažu upućeni.

Koliko ja znam , niko ne pregovara sa Dragićevićem.

Link to comment

Ništa tu još nije izvesno.

Jovic mozda dodje, pre svega zbog toga je veliko pitanje moze li Rebic da igra EL.Nije se najbolje snašao protiv jakih protivnika na turniru u Francuskoj kažu upućeni.

Koliko ja znam , niko ne pregovara sa Dragićevićem.

A sa Dragičevićem?

 

Nije Rebic ni bitan toliko, on bi bio 7 niski u rotaciji a toliko niko zivi ni ne koristi. Moze taj sedmi da bude i Guduric, rezervni plej nece ni biti problem, i Dangubic i Jenkins su ofanzivno kompetentni za isto onoliko koliko je i Jovic na toj poziciji. Uostalom, ta prica oko Jovica ide mnogo pre turnira u Francuskoj i to sigurno nije odlucilo klub na takav potez. Problem je sto gospodinu treneru nije dovoljno 10 odlicnih i afirmisanih igraca da bi imao igru, nego mora da ih ima 25 ocigledno.

Link to comment

Jovic mozda dodje, pre svega zbog toga je veliko pitanje moze li Rebic da igra EL.Nije se najbolje snašao protiv jakih protivnika na turniru u Francuskoj kažu upućeni.

 

Pa jebem li ga ako su racunali da ce 1 klinac koji prosle sezone nijednom nije igrao vise od 20 minuta odmah moci da pomogne u EL. Ja sam cenio da ce te minute na kecu opet pokriti Jenkins, a da ce Rebic konacno dobije sansu u ABA. 

Edited by Calavera
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...