Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чекај, рано је. Мора прво да кренемо да играмо добро да се маса напржи, па онда да доживиммо омањи али свакако катаклизмичан пад да би Човара угасио пожар међ васколиким Звездаштвом.

Link to comment

Mozda vas Jovic postedi sve ove rasprave. On jeste zvezdas, ali kad se bira klub gledaju se i druge stvari.

Kao npr kojim danima Bogdanoviceva mama sprema punjene paprike...mada sad kad je Bogdan zapalio i taj izvor prezivljavanja je diskutabilan.

Link to comment

Jeste Jovic pozitivno iznenadio na ovom prvenstvu, ali ne treba zaboraviti da je do juce sedeo na klupi u raspalom Radnickom. Da se ne lazemo, taj bi dupe dao da dodje u zvezdu i igra evroligu, isto vazi i za partizan i rad sa Vujosevicem. Samo je pitanje da li ga stvarno zele. Ali ipak mislim da je ovo samo patka i da ce na kraju zavrsiti u nekoj Igokei/Buducnosti/Metalcu.

Link to comment

Jović za SPORTAL.RS: Niko me nije zvao iz Zvezde, imam ponude inostranih klubova

 

 

Jovic je pokazao da moze da bude vise nego koristan. MIslim da nam ne treba, iz milion razloga, a mislim da tu i nema nikakve price, vec da je to plod carsijskih prica koje su neki novinari preneli. Jbg, decko nema klub, dobro se pokazao na SP. Pricalo se pre o Partizanu, Vujosevic demantovao, za klubove iz inostranstva se jos nista ne zna, pa je onda logicno napisati ili da dolazi u Zvezdu da ispuni decacki san i zaigra sa Zvezdom u EL, ili da ode u Metalac da bude prvi plej. Ova prva prica je svakako bombasticnija i prva i de u medije, pa kad se ispostavi kao netacna, onda ce da usledi ova druga, a decko ce da zavrsi kao Birca u nekom solidnom ino timu...

 

Link to comment

Izgleda definitivno zatvoren roster.

 

Williams, Jovic

Blazic, Jenkins, Lazic

Kalinic, Dangubic

Mitrovic, Dragicevic, Tejic

Marjanovic, Zirbes

 

S tim sto Jenkins moze i na 1, Dangubic na 2, Blazic i Lazic na 3, Kalinic na 4 i Dragicevic na 5.

Deluje dosta dobro i kompatibilno na prvi pogled. Kao i prosle sezone najveci problem ce biti Covic i Radonjic...

Edited by FPLS
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...