Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Naravno da trazimo, pa i Radenovic je ozbiljan. Pominje se Dragicevic, ali nemam info da se zaista sa njim pregovara, mada sam cuo da on zeli kod nas, ali on je prilicno skup...bio.

 

Dragičević je undersized 5, mislim da na 4 ne može nikako, posebno ne sa takvim peticama kakve su Bobi i Zirbes. Radenović je profil kakav nam treba, VD baš i ne.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Skoluje nas Kari"...je zakljucak izveden iz cetiri brojke....ah jbt nova sezona je pocela.

Skolovao je i Miloje Partizan sa 26 razlike pre tri dana.Najbolje da odmah istupe iz KLS.

Link to comment

Dragičević je undersized 5, mislim da na 4 ne može nikako, posebno ne sa takvim peticama kakve su Bobi i Zirbes. Radenović je profil kakav nam treba, VD baš i ne.

 

Dragicevic moze na 4 da igra, pokretljiviji je od Radena, jaci, skocniji. Moze i spolja da pogodi.

Link to comment

Petica oduvek, od prve sezone sa Dragojlovićem u Budućnosti do prošle kod Uvalina. Ako ga dovedu, meni dismr da ili Zirbes nije zadovoljio ili je plan da u toku sezone vide da tapnu negde Bobija, nije Dragičević za ovakav tim roster filler.

 

edit: ... ispali Bayernaši po komentarima neki čobani budale, a tamo Bryant, Savan, Nihad, Vasa i ludi Gavel, svi bi imali ulogu u bilo kojoj od ekipa iz naše grupe, solidna klupa sa gomilom radnika i specijalaca, skroz okej ekipa.

Edited by Töölönlahti
Link to comment

I meni nejasno sta ce nam Dragicevic. Jeste on klasa, i legao bi svakoj ekipi, al cist luksuz u slucaju da ne pustamo Bobija ili Cirbesa negde. Nama treba cetvorka koja igra dobru odbranu, pogotovo sa strane pomoci, a ovaj je cista petica.

Edited by sule45
Link to comment

Vlada je igrao u Spartaku na 4 u tandemu sa Mavrokefalidisom. Sad u kvalifikacijama je provodio minute na 4 dok je Golubovic bio u petorci. Jedino je u Stelmetu igrao iskljucivo na 5 jer oni drugu opciju prakticno nisu ni imali.

 

On je kombo 4/5 i moze na 4 bez problema da igra.

Link to comment

U utakmicama koje sam ja gleda u cg repki on sekund nije odigrao na 4, mozda si ti video nesto sto ja nisam. Moze on da se stavi na 4 ali on je centar.

 

U kojoj utakmici su on i golubovic zajedmo bili na parketu?

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Pokretljiv je dovoljno za četvorku, ali skoro uopšte ne šutira sa distance (5 pokušaja za 3 poena u 44 utakmice u ULEB takmičenjima u poslednje tri sezone). Gledao sam ga nekoliko puta u Stelmetu, manje više ne može da ubode sa distance veće od 4 metra. To nije uopšte po mom ukusu za četvorku jer stvara veliki problem u spejsingu u napadu, a i suprotno je svim trendovima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...