Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Meni ne deluje tako, mislim da samo ima (je imao) problema sa povredama. Kako god, siguran sam da bi mogao da se spremi za desetak minuta po utakmici. U ABA ligi na gomili utakmica ne bi morao uopšte da igra.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ko im igra, mavrokefalides i the mamas & the papas?

 

Nemam pojma ko im igra danas, ali znam da su danas poslali Nelsona kući, a da su do pre par dana imali problem sa Gistom. Doveli su Batistu i Slaughtera koji su bili prošle godine odlični, uz Nelsona. Imaju Diamantidisa i Fotsisa od Grka i ove što si naveo. Doveli su neke talentovane grčke klince. Podvlačim, za sada.

Link to comment

ja sad vidim sta sam napisao, fali mi jedno ne... :isuse:

dakle radenovic mi izgleda kao inteligentan momak i profesionalac i verujem da trenira ozbiljno i pored cinjenice sto nema klub

izgleda da sam malo preterao u zagrevanju za veceras :D

Link to comment

iz SMS poruke>  Bobi 18p, Marcus 10 (uz dosta asistencija Bobiju), Jenkins 13, Luka 9 (medju najboljima na terenu), Cirbes 9, Rebic 4 (vrlo solidan), Tejic 4, Jaka 3, Cvorovic 2 i Guduric 5 poena.

 

admiral zbog povrede nije igrao.

Edited by Smilair
Link to comment

Dali ovo i jednog visokog znaci da stvarno trazimo ozbiljnog igraca na 4/5 ,pominje se i VD

Naravno da trazimo, pa i Radenovic je ozbiljan. Pominje se Dragicevic, ali nemam info da se zaista sa njim pregovara, mada sam cuo da on zeli kod nas, ali on je prilicno skup...bio.

Link to comment

Naravno da trazimo, pa i Radenovic je ozbiljan. Pominje se Dragicevic, ali nemam info da se zaista sa njim pregovara, mada sam cuo da on zeli kod nas, ali on je prilicno skup...bio.

 

Sa Vladom u reketu bismo bili bas mocan tim.

 

Do duse, sa Radonjom na klupi. :s_a:  Valjda i on bude bolji poslije godinu dana iskustva sa Covom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...