Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgleda da nisu zadovoljili ni Majstorovic ni Dragovic. Mozda na kraju ipak dovedu stranca, stvarno ne vidim nijednog domaceg igraca koji se uklapa u ono sto trazimo... Smilair?  :D Suska se nesto o Vladimiru Dragicevicu, al mislim da ce on pre kod komsija, ako vec ne uspe da zabode neki masan ugovor napolju

Link to comment

a sta je bilo sa Radenovicem na kraju?

koji kurac uopste traze drugde kad vec imaju u ekipi idealnog igraca (ako sam mu ja dobro razumeo ulogu)

ne verujem da ce se radenovic igde sa ovim brojem povreda po sezoni prodati nesto skupo, sa te strane plata ne bi trebala da je problem

Link to comment

Rekao je Radonja još odavno da mu je Radenović prva želja, ali da se nisu dogovorili. Nema teorije da je ono što Čović želi da izdvoji za četvrtog visokog u rotaciji blizu onoga što je Radenović do sada zarađivao u karijeri. Osim toga, on je tek napunio 30 godina i verovatno misli da još nije vreme za veteransku ulogu od 10 minuta po utakmici u Zvezdi. Ja bih veoma voleo da ostane, ali mislim da je to moguće jedino ako ne nađe ništa pristojno napolju. Možda ga i čekaju, pa zato još uvek nikog nisu doveli. Nadam se da je tako.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...