Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Misliš, šta ćeš ti na našem topiku? :huh:

 

... privukla su te svetla velegrada i tradicionalna ciganska gostoljubljivost. -_-

Ma ucinilo mi se da cujem "Devotion" :cry:  i udjoh ovde ne gledajuci sta pise na vratima ...  

Link to comment

Ma ucinilo mi se da cujem "Devotion"...

... ali ti je bilo čudno što ne čuješ propratne krikove u vidu verbalnog opštenja sa mrtvim majkama, pa si ušao da proveriš kako to sad tako sme odjednom i ko je to i zašto dozvolio, okej, razumem. :fantom:

Link to comment

Jel neko gledao EL/bilo koji basket iz partera u Areni ( iza koseva)? Pitanje vazi i za komsije...

Razmisljam da uzmem sezonsku za parter,ali mi deluje da su ta mesta prilicno losa ( u smislu vidljivosti), makar mi je tako delovalo prosle godine...Ispada da je bolje uzeti sezonsku za tribine i gledati iskosa sa nivoa 200 , nego znatno skuplju za parter i gledati iza koseva!?

 

Mnogo bolje sa strane nego iza kosa. To su ulazi 205, 206, 211, 212...

 

A i ja cuo pominjete Pavlovica, pa svratio.. Ima neke sanse da nam se vrati, ali niko ne moze da pretpostavi kolike. Al nada postoji :)

Link to comment

Je l' sme neko njima da proviri i pita od'kle novci za Milosavljevića, Murića, Pavlovića, Milutinovića, Tepića, Aranitovića, Andrića, Grka na 2 i 3, lupi vratima i zabrazdi prema banovini koliko ga noge nose?

 

Mogao bi Ćoki da odreguje uhlebljavanjem prekobrojnog Glišića.

Link to comment

Nekoliko BAT tuzbi, 3-4 Dulove KZS i nekoliko psovanja Raskovica...

 

Glisic je valjda povredjen pa zato ne igra, inace ga komsije planiraju za prvi tim ove godine. 

 

Mene samo zanima da li ce ostai Dragovic, ili cemo dovoditi nekog drugog igraca...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...