Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne postoji šansa da on ostane ukoliko je kriterijum ekonomski, u smislu ponuda koje može da dobije. sad, ako dečko baš želi da igra u Partizanu od to može i za dž ili za smešne pare. koliko kapiram on je i prošle sezone mogao da zabode 100 puta bolji ugovor negde u Rusiji valjda, pa nije.

Edited by Ted
Link to comment

Pa ne poznajem bas najbolje situaciju kod groblja...cuo sam

da ce biti novih BATova...ne znam koliko je to tacno.

A sve dok se to ne pocisti nece moci da se registruju novi igraci.

Ali.kapiram da ce ce naci tih par stotina hiljada evra, skinuti BAT pred sam pocetak sezone i da ce

Dula potpisati Grka, Murica, Luku Bogdanovica na primer i nekog ruki beka Amera.

I eto opet jakog tima.

 

Znaš li o kojim igračima se radi?

Link to comment

Jel neko gledao EL/bilo koji basket iz partera u Areni ( iza koseva)? Pitanje vazi i za komsije...

Razmisljam da uzmem sezonsku za parter,ali mi deluje da su ta mesta prilicno losa ( u smislu vidljivosti), makar mi je tako delovalo prosle godine...Ispada da je bolje uzeti sezonsku za tribine i gledati iskosa sa nivoa 200 , nego znatno skuplju za parter i gledati iza koseva!?

Link to comment

Jel neko gledao EL/bilo koji basket iz partera u Areni ( iza koseva)? Pitanje vazi i za komsije...

Razmisljam da uzmem sezonsku za parter,ali mi deluje da su ta mesta prilicno losa ( u smislu vidljivosti), makar mi je tako delovalo prosle godine...Ispada da je bolje uzeti sezonsku za tribine i gledati iskosa sa nivoa 200 , nego znatno skuplju za parter i gledati iza koseva!?

 

da, svakako je bolje da se gleda iskosa.

Link to comment

Jel neko gledao EL/bilo koji basket iz partera u Areni ( iza koseva)? Pitanje vazi i za komsije...

Razmisljam da uzmem sezonsku za parter,ali mi deluje da su ta mesta prilicno losa ( u smislu vidljivosti), makar mi je tako delovalo prosle godine...Ispada da je bolje uzeti sezonsku za tribine i gledati iskosa sa nivoa 200 , nego znatno skuplju za parter i gledati iza koseva!?

Ja sam poslednje 3 baš bio tu u parteru 4 (Uniks, Budiveljnik, Laboral) par metara iskosa i pregled je odličan, ali je verovatno još bolji sa većim uglom levo ili desno.

Kapiram dilemu, meni u Pioniru nije bog zna kakav užitak gledanje iz partera, s obzirom na razliku u ceni.

 

edit: zaboravih i meč sa Cibonom na F4, ali to sam već krenuo da potiskujem iz memorije :fantom:

edit 2: kakva je uopšte situacija sa prodajom sezonskih? planirao da uzmem, ali tek za 10tak dana ću imati pare, cenim da nije neka velika navala, tj. da će ih biti

Edited by Garnirung
Link to comment

izgleda da idu solidno, kazu da je najveca navala bas za ta mesta sa strane u Areni nivo 200/tribine u Pioniru. Ovog ostalog ce sigurno biti sve vreme prodaje...

Link to comment

Smilaire jel Pavlovic ozbiljno razmatra ostanak u Partizanu? Vidim da ga na onom forumu na slovo A uvek racunaju kad prave neke konstrukcije tima? Mislim da on bez problema moze da zabode ugovor u EL ekipi pa me to cudi.

Čuo sam da je odbio neke ozbiljne ponude iz Turske, da nije spreman za obaveze koje izuskuje ozbiljan klub (puno rada) i takmičenje i da čeka Kinu. ALi sam isto tako čuo da je prilično zaljubljen u Partizan, i da je sve moguće sa njim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...