Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malina je potpisao za levski, al su njima corkirali gazdu pa je raskinut ugovor. Verovatno trenera u borcu dok ne nadje angazman...

 

Tede, od neceg mora da se krene, tako da ja nemam primedbe. A nama treba odlicna forma za pocetak sezone, jer ako dobijemo neke bitne tekme ni top 16 nece biti daleko :)

Link to comment

Odgledao sam tekmu sa Borcem.Izgledamo vec sada dobro iako pola tima nije igralo.

Marcus je plejmejker u pravom smislu te reci.Igrao je mozda 15.minuta bez greske.Podelio je cini mi se 6 asistencija i jos jedno dve koje nisu ispod kosa iskoristili centri. Potpuno je posvecen timu, u prvoj cetvrtini nije maltene pogldao obruc dok je posle sutnuo tri trojke i jednu pogodio.

Odlicno je saradjivao i sa Bobijem i sa Lukom.

Najbolji su medjutim bili Rebic i Luka. Ovaj prvi potpuno vlada situacijom, nije izgubio nijednu loptu a mislim da je ubacio i jedno 16 poena.

Luka puca od energije i snage.Odlican.

Dzenkins je takodje bio sasvim dobar i vidi se da je potpuno spreman.Promasio je sve spolja ali je ima par lepih kontri i ulaza.

Cirbes je brzo usao u problem sa faulovima i nije puno igrao ali deluje vrlo solidno.Promasio je dosta bacanja.

Cvorovic je kao jedina trojka igrao skoro celu utakmicu, ono njegovo...fina odbrana, skok...slabiji sut, ali ok.

Dragovic je igrao dosta...ubacio jedno 7 poena...ali nije me nesto impresionirao.

Igrali su i Djukanovic i Kaplanovic.Trudili se...bacali po terenu, ali ovo im je verovatno jedina tekma koju ce igrati u zvezdinom dresu.

Dangubic je tek usao u full trening i ocekuje se da igra kosarku za jedno nedelju dana.Kazu da je koleno skroz dobro.

sve u svemu...deluje jako obecavajuce.

 

Tejić?

Link to comment

Malina je potpisao za levski, al su njima corkirali gazdu pa je raskinut ugovor. Verovatno trenera u borcu dok ne nadje angazman...

Nudjen je Olimpiji :frust:

 

Navodno je u Levskom imao ugovor preko 200k po sezoni :frust: :frust:

Link to comment

ja se slažem, samo dobijajte te u oktobru i novembru....meni je bitno da budete u tradicionalnoj formi tamo u peridu april-jun  :)

 

Да,ми ћемо трдиционално тада да будемо у лошој фороми,а ви ће те бежати са паркета,претити судијама,имати борбу потив замишљеног непријатеља....

Edited by Блок_64
Link to comment

Tejic i Guduric nisu igrali zbog bolesti, Laza i Dangubic zbog povreda, sobzirom da nam jos dolaze Jaka i Kalinic...ovo je sinoc bio prilicno kombinovan sastav.

 

Inace ja nemam nista protiv da mi igramo Top 16 a vi Tede da i dalje dominirate u junu mesecu.Mada cujem da ste u velikim sranjima koja se iz dana u dan umnozavaju.

Link to comment

Да,ми ћемо трдиционално тада да будемо у лошој фороми,а ви ће те бежати са паркета,претити судијама,имати борбу потив замишљеног непријатеља....

A moderatori grobari ce banovati ovakve strucnjake... [emoji22]

@Smilar

Jel smo u problemu ili se foliramo ... ? Vecina tvojih kolega ima oprecno misljenje ...

Link to comment

koliki bolid trebas biti pa da u jeku svetskog prvenstva, posle jedne od najboljih utakmica reprezentacije u poslednjih desetak godina siljis patku za mart/april mesec

Link to comment

Pa ne poznajem bas najbolje situaciju kod groblja...cuo sam

da ce biti novih BATova...ne znam koliko je to tacno.

A sve dok se to ne pocisti nece moci da se registruju novi igraci.

Ali.kapiram da ce ce naci tih par stotina hiljada evra, skinuti BAT pred sam pocetak sezone i da ce

Dula potpisati Grka, Murica, Luku Bogdanovica na primer i nekog ruki beka Amera.

I eto opet jakog tima.

Link to comment

Smilaire jel Pavlovic ozbiljno razmatra ostanak u Partizanu? Vidim da ga na onom forumu na slovo A uvek racunaju kad prave neke konstrukcije tima? Mislim da on bez problema moze da zabode ugovor u EL ekipi pa me to cudi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...