Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

ja to sranje sa mrakom ne mogu da gledam, jebo ih onaj ko im je dao tu ideju

 

+tisucju

 

Jezivo. Zasto se lepo ne drze koncepta kopiranja NBA i tacka, tako bar zamaskiraju svoju nesposobnost.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na f4 su čini mi se eksperimentisali sa svetlom tokom samog turnira. Na  polufinalu su reketi  bili u mraku, pa su drugog dasna odvrnuli po jedan reflektor na same table, koje su sablasno sijale u polumraku.. groteskno.

 

Pozitivna strana je da će na taj način i kreativnost huliganskog ološa biti manje upadljiva. Možda se vredi žrtvovati

Link to comment

Igrali prijateljsku sa Rumunima, Rebic odigrao celu, Dragovic solidan, Djenka najspremniji ubedljivo, Lazic se povredio, izgleda slomio prst, nisu igrali Dangubic i Marcus

 

sad videh da i hulk postavio slicno, izvinjavam se

Edited by darkonet
Link to comment

Kad će spisak otvorenih prijateljskih? Skoknuo bih i npr. do Mitrovice ako igramo njihov turnir...

 

idemo do zli glija! malo mega, malo zvezda, a pre toga konjara. :naughty:

Link to comment

@Smilair

 

Pošto imaš dobre infoe, kakva je situacija sa Dangubićevom povredom, tj. koliko je ozbiljna, s obzirom da dečko pauzira više od mesec i po dana?

Link to comment

Odgledao sam tekmu sa Borcem.Izgledamo vec sada dobro iako pola tima nije igralo.

Marcus je plejmejker u pravom smislu te reci.Igrao je mozda 15.minuta bez greske.Podelio je cini mi se 6 asistencija i jos jedno dve koje nisu ispod kosa iskoristili centri. Potpuno je posvecen timu, u prvoj cetvrtini nije maltene pogldao obruc dok je posle sutnuo tri trojke i jednu pogodio.

Odlicno je saradjivao i sa Bobijem i sa Lukom.

Najbolji su medjutim bili Rebic i Luka. Ovaj prvi potpuno vlada situacijom, nije izgubio nijednu loptu a mislim da je ubacio i jedno 16 poena.

Luka puca od energije i snage.Odlican.

Dzenkins je takodje bio sasvim dobar i vidi se da je potpuno spreman.Promasio je sve spolja ali je ima par lepih kontri i ulaza.

Cirbes je brzo usao u problem sa faulovima i nije puno igrao ali deluje vrlo solidno.Promasio je dosta bacanja.

Cvorovic je kao jedina trojka igrao skoro celu utakmicu, ono njegovo...fina odbrana, skok...slabiji sut, ali ok.

Dragovic je igrao dosta...ubacio jedno 7 poena...ali nije me nesto impresionirao.

Igrali su i Djukanovic i Kaplanovic.Trudili se...bacali po terenu, ali ovo im je verovatno jedina tekma koju ce igrati u zvezdinom dresu.

Dangubic je tek usao u full trening i ocekuje se da igra kosarku za jedno nedelju dana.Kazu da je koleno skroz dobro.

sve u svemu...deluje jako obecavajuce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...