Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

I nije toliki problem sto je Sale pomenuo Lipovija vec sto je izmedju losih primera izabrao njega a ne slucajno Partizan koji vidimo kako stvara igrace za reprezentaciju, u svim generacijama...svi se plase Duleta i dalje, od trenera, igraca, preko sudija do saveza.Zato uzmes i siljis malo kurac na Zvezdi i Lipoviju i pravi si patriota, a institucija nek seje i dalje sve sto seje, a najmanje je to nesto dobro za "srpsku kosarku".

 

Stvara, ali ne za našu.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iz ugla Zvezde ovo i nije tako lose. Iz ugla Mitrovica svakako jeste. Nama je pocetak sezone jako bitan, a Luka je bitan sraf. Kako je Rale izgledao prosle godine posle leta sa repkom, bolje da se Luka sprema sa timom za sezonu... 

Sale je svakako legenda, ali ne znam sta mu ovakve izjave, a ni selekcija mu nije bas sjajna... Da mi je neko pricao da ce Bircevic, Jovic i Simon igrati u repki, mislio bih da je lud. Ne znam po cemu su oni bolji od recimo Miljenovica, Jokica i Savanovica... Usput Savanovica nije "zvao" zbog podmladjivanja reprezentacije, a najmladji igrac na SPce nam biti Jovic, dok napoziciji Savana ima da igra mladi Rasko i nesto perkspektivniji Birca... Sto neko rece, kad je uzeo Mutu za pomocnika sve je pocelo dazvuci sasavo :)

 

EDIT: Ok, Jovic ima 24, mladji su Bogdan (22) i Kalina (23)...  Svi ostali nisu rodjeni u devedesetim...

Edited by adasevic
Link to comment

Na stranu što je ćelavi morončina, to je valjda svima jasno, dovodjenje Lipovija pored živog Gudurića je bio skandal. Da su imali malo mozga, sad bismo imali spremnog igrača za prvi tim.

Link to comment

Mitrovic ce dobiti priliku u Zvezdi da pokaze koliko moze. Po meni, on je imao premalu minutazu na pripremama a ono malo sto je igrao je pokazao kvalitet vise u odnosu na smotanog Bircevica.

 

Dobro je za nas sto se Luka vratio, steta sto je Kalinic otisao.

Link to comment

Mislim da postoje sanse da se proda jedno 4-5k sezonskih.

Inace Evroliga zabranila u novoj sezoni postavljanje montaznih tribina u halama.Dakle najverniji se vracaju gore verovarno. Takodje sve hale moraju da prepakuju svetlo posto ce biti osvetljen teren a tribine u mraku, kao u Milanu na F4...

Link to comment

ja to sranje sa mrakom ne mogu da gledam, jebo ih onaj ko im je dao tu ideju

+1

 

Koji su to mozgovi jbt... Sve ostale stvari u basketu su super, pa ajmo malo da se igramo sa svetlom na tribinama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...