Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Којоте, да ли би ти оставио Митровића?

 

naravno, ali ja ne mrzim zvezdu patoloski kao djordjevic.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

lipovij se bas naigrao prosle sezone... stvarno niko nije mogao da dodje do izrazaja od njega

sale smeker  :isuse:

 

na stranu saletova izjava, voleo bih da upoznam coveka koji je doneo odluku da je lipovij taj koji treba da se dovede. neverovatno, kao da ga nisu gledali.

Link to comment

na stranu saletova izjava, voleo bih da upoznam coveka koji je doneo odluku da je lipovij taj koji treba da se dovede. neverovatno, kao da ga nisu gledali.

 

Valjda znas Miska, majka mu stara?

Link to comment

Valjda znas Miska, majka mu stara?

 

ma jasno mi je, ali brate...pa niko ih ne bije po usima da dovode igraca koji nece imati nikakav uticaj. ne razumem kako to da niko nije seo i odgledao barem 10 utakmica koje je ovaj igrao, a ubedjen sam da to nisu uradili.

 

jebem mu mater, ako to izgleda nesto tipa "misko, daj nekog igraca na poziciji tri, leba ti", onda jebi ga.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

ma jasno mi je, ali brate...pa niko ih ne bije po usima da dovode igraca koji nece imati nikakav uticaj. ne razumem kako to da niko nije seo i odgledao barem 10 utakmica koje je ovaj igrao, a ubedjen sam da to nisu uradili.

 

jebem mu mater, ako to izgleda nesto tipa "misko, daj nekog igraca na poziciji tri, leba ti", onda jebi ga.

 

Nije bas da su njega hteli, pucali su na tri druga igraca i ispalili se kod svakog od te trojice. Jedan (Marsal) je cak bio blizu posto ga Turci nisu placali ali kad su culi da se interesujemo isplatili su mu sve zaostale plate i zabili neku cifru za otkup koju nismo hteli da platimo. Na kraju je prelazni rok doterao cara do duvara i bilo je bukvalno "Misko, daj sta das". Lipovij zapravo uopste nije toliko los igrac kakvim se kod nas pokazao. Mislim, los je, ali nije toliko los, eno ga opet kod Fratela u reprezentaciji. Cak je navodno na treninzima sasvim solidno izgledao.

 

Posto kupio sve ovo toliko i prodajem. Smilair verovatno zna vise.

Link to comment

Ma Lipovij je uzet u trenutku kada nismo uspeli da dovedemo KC Riversa i Hopsona...prosli svi rokovi i igraci.Bila je opcija Guduric ili da se proba sa Lipovijem koji ipak ima vece iskustvo.Ocekivalo se da ce moci da doprinese malo u zavrsnici takmicenja i mozda dobije perspektivan strani reprezentativac za dalje...promasilo se, ali izbor i nije bio bas veliki.

Link to comment

Nije bas da su njega hteli, pucali su na tri druga igraca i ispalili se kod svakog od te trojice. Jedan (Marsal) je cak bio blizu posto ga Turci nisu placali ali kad su culi da se interesujemo isplatili su mu sve zaostale plate i zabili neku cifru za otkup koju nismo hteli da platimo. Na kraju je prelazni rok doterao cara do duvara i bilo je bukvalno "Misko, daj sta das". Lipovij zapravo uopste nije toliko los igrac kakvim se kod nas pokazao. Mislim, los je, ali nije toliko los, eno ga opet kod Fratela u reprezentaciji. Cak je navodno na treninzima sasvim solidno izgledao.

 

Posto kupio sve ovo toliko i prodajem. Smilair verovatno zna vise.

 

ma lipovij je bio 7. igrac u donjecku, nebitan lik potpuno, da su gledali nikada ga ne bi doveli.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...