Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Poserem se na ledja selektoru Djordjevicu za danasnju izjavu o Lipoviju.Pickica nema muda da kaze nesto o Dalou ili Vestermanu...sve ih spaja mrznja prema Zvezdi.

Poserem mu se dodatno za katovanje Luke.

Sta je ovo, insajd™ beta verzija Covinog saopstenja ili ti jednostavno nije dobro ?  :mellow:

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poserem se na ledja selektoru Djordjevicu za danasnju izjavu o Lipoviju.Pickica nema muda da kaze nesto o Dalou ili Vestermanu...sve ih spaja mrznja prema Zvezdi.

Poserem mu se dodatno za katovanje Luke.

 

Sad neka mu igraju Lazic, Dzenkins i Simonovic. Oh, wait. :lolol:

 

Rekoh ja odavno da se ne treba cimati oko ove ekipe. Umesto da ovde uvodimo igrace koji ce na sledecem EP, kvalifikacionom za Olimpijadu, da imaju vec neko iskustvo sa reprezentacijom, Sale Nacionale se bavi rasprodajom drvne gradje iz Kragujevca i okoline. I usput deli lekcije Radonjicu na temu minutaze mladih igraca u klubu koji ima ubedljivo najvise igraca u mladjim reprezentacijama.

 

Cekam Kojota da oceni ovaj minuciozni potez.

Link to comment

Lazete da je to rekao za Lipovija :lol: ? Svaka cast svima koji imate stomak da navijate za reprezentaciju ciji igraci i treneri nipodastavaju svoje kolege, samo zato sto ne dolaze iz njihovog kluba. 

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Lazete da je to rekao za Lipovija :lol: ? Svaka cast svima koji imate stomak da navijate za reprezentaciju ciji igraci i treneri nipodastavaju svoje kolege, samo zato sto ne dolaze iz njihovog kluba. 

 

Dobro, sad, hvalio je Stimca.

Link to comment

Poserem se na ledja selektoru Djordjevicu za danasnju izjavu o Lipoviju.Pickica nema muda da kaze nesto o Dalou ili Vestermanu...sve ih spaja mrznja prema Zvezdi.

Poserem mu se dodatno za katovanje Luke.

Možda ja pogrešno razumem, ali verujem da je hteo da pomene sve "Lipovije", a ako mu to nije namera, pridružujem se istovaru govana na Saletovu ćelu.

Link to comment

Lazete da je to rekao za Lipovija :lol: ? Svaka cast svima koji imate stomak da navijate za reprezentaciju ciji igraci i treneri nipodastavaju svoje kolege, samo zato sto ne dolaze iz njihovog kluba. 

Što se tiče bb-a ja sam odmah posle toga rekao (u RL)  da teško mogu daa navijam za ekipu gde igra taj moron.

Edited by simple red white
Link to comment

Tribinaski i prostacki maniri koji ne prilice ne selektoru nego bilo kome ko ima imalo kulture. Ako je stvarno prozvao Lipovija po imenu, bednik je bez daljnjeg ( kazem ako je, posto ne pratim ).

Link to comment

Tribinaski i prostacki maniri koji ne prilice ne selektoru nego bilo kome ko ima imalo kulture. Ako je stvarno prozvao Lipovija po imenu, bednik je bez daljnjeg ( kazem ako je, posto ne pratim ).

 

Jeste, rekao je da hoce da gleda mlade igrace a ne Lipovija. Doduse u klubovima, u reprezentaciji ipak 1 Rasko Katic mora da ima prednost.

Link to comment

boze, sta se sve ovde moze procitati...moram da banujem sam sebe.

 

Hajde, hajde, nemoj da si na kraj srca. Cekamo tvoj traktat o podmladjivanju reprezentacije. -_-

Link to comment

Hajde, hajde, nemoj da si na kraj srca. Cekamo tvoj traktat o podmladjivanju reprezentacije. -_-

 

ma izjava je debilna, ali komentari na izjavu...uzas.

 

inace, nema sta da se podmladjuje reprezentacija, osim mitrovica svi mladi su povredjeni, a ovo mladji od njoh su uglavnom bulja, nedokazani ili precenjeni.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Na debilnu izjavu najbolje se slaze uzasan komentar.

 

da, ako nisi covek koj razmislja racionalno.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...