Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Не дирај га у Мишка.

 

:lol:

 

 

 

A koliko ja kontam ovaj crnac vam je mamojeb za nase prostore i da svako ko je cigan, a mraci u vezi njega, samo svira u prazno. Neko ga je uporedio sa Kinsijem kod nas, ne po igri, poziciji i sl. nego sto su obojica dovedeni na neki nacin kao macke u dzaku posle pada u igri, ali se ne kraju za takve igrace pokaze da se za nase ekipe igraci vise klase.

Edited by Timmy
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако неко не треба да мрачи у вези Вилијамса то је Радоња и то кад овај крене да отаљава небитне утакмице и касни у одбрани и тако то. Односно кад крене да се понаша ко Шилб.

Link to comment

Dragovic nije opcija, budalastina.

 

Kakav hype oko Vilijamsa...ovo nisam dugo video. Treba Vizurin turnir premestiti u Arenu :)

Pitanje gde ce se to i igrati s obzirom da Mega vise nije u Vizuri.

Link to comment

Ima ekstra™ klase (Vilijams), talenta (Dangubić, Mitrović, Tejić, Gudurić (nadam se da će imati šansu)), realnog™ kvaliteta (Bobi, Dženkins, Blažič), solidnih klupskih™ igrača (Kalinić, Lazić, Zirbes (dok ne ubedi da pripada grupi iznad), Radenović koji će imati tu ulogu ako ostane), i ja zadovoljan timom. Verovatno najzanimljiviji tim od kada pratim.

mozda moze da mu konkurise onaj tim sa Divcem Topicem,Rakocevicem a?

Link to comment

Vilijamsu ce trebati bar nekoliko meseci da se navikne na Zvezdinu igru I ako Covu ne bude nervozan, gledacemo ga do maja

Drugo, pleja je tesko zameniti tako da verujem da ce izdrzati celu sezonu

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment

Ipak mislim da smo na papiru za nijansu slabiji nego u ovom periodu prosle sezone. Tu pre svega mislim na pozicije 3 (Silb, Simonovic > Dangubic, Kalinic) i 5 (Katic > Cirbes), na 2 i 4 je sve ostalo isto, dok je 1 priblizno istog kvaliteta (Nelson, Cvetkovic/Vilijams, Rebic). Ali smo i bogatiji za 1 EL iskustvo i nesto uigraniji. I sto je najvaznije, otarasili smo se Tadije  :D Ocekujem jos bolje partije Mitrovica, Jake i Dzenkinsa, a i nesto opustenijeg i stalozenijeg Radonjica. Bice zanimljivo svakako  :)

tadija nije bio tu na pocetku sezone

poznavajuci rad ove uprave, oe sezone je red da i u tom smislu napravimo korak napred, pa kad ispadnemo iz el i otpuste vilijamsa, umesto tadije, dovedu jednog i jedinog

 

 

covic.jpg

 

Link to comment

Mislim da necemo ponoviti greske iz prosle sezone i da ce tim ostati na okupu do kraja. Pogotovo ako je ovaj tim jeftiniji, a jeste. Razlaz sa Vilijamsom u slucaju da ostanemo bez top16 bi bio koban. Mada ja ocekujem prolaz u top16, iako je Kuca favorit za to cetvrto mesto.

 

Nece trebati Vilijamsu nikakvo vreme za navikavanje.

Link to comment

Laboral manje-više, meni se čini da Galatasaray može biti najslabija karika od favorita za Top16. Makar po ovome što su do sada doveli.

Link to comment

?

Zajebavaš se?

 

Ne zajebavam. Mislim da nemamo velike šanse da prođemo u Top16, ali mi se čini kako stvari se kreću, da je Galatasaray slabija karika i od Valencije i od Laborala. Iz ove perspektive da će imati slabiji sastav nego prošle godine. Pre bih stavio pare na uigranost Valencije i dobro složen sastav Laborala.

 

Pogotovo se ovo odnosi ispod koša, gde to deluje tanko, makar za sada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...