Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Kakav hype

 

Ništa novo. Prvo hajp oko Karija 2011., zatim Rakočević i otimanje™ Brauna 2012., onda Šilb 2013., letnji hajp je ™ KK Crvena zvezda.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

i ja moram da priznam da sam hajpovan. ne zbog "ovo je ta sezona" price koja se vrti ko pokvarena ploca. iskreno me i zabole da li ce Covic osvojiti nesto, vec zato sto se skupila dobra grupa igraca i jedva cekam to da vidim na terenu i protiv najjace konkurencije.

Link to comment

Bio je jedan u mladjim kategorijama Zvezde jos u Karijevom prvom mandatu koji se prezivao Majstorovic i igrao 4/5, pretpostavljam da je to taj. Ne iznam ispod kog kamena je bio poslednjih 5 godina doduse.

Link to comment

Bio je u Uvalinovoj sezoni na probi, pa nije prošao, pre ili posle toga otišao u amatersku ligu u Španiji kod Lončara. Koliko se sećam, ima i brata. Verovatno je tu samo da trenira, možda ga uzmu posle za FMP.

Link to comment

i ja moram da priznam da sam hajpovan. ne zbog "ovo je ta sezona" price koja se vrti ko pokvarena ploca. iskreno me i zabole da li ce Covic osvojiti nesto, vec zato sto se skupila dobra grupa igraca i jedva cekam to da vidim na terenu i protiv najjace konkurencije.

 

Ima ekstra™ klase (Vilijams), talenta (Dangubić, Mitrović, Tejić, Gudurić (nadam se da će imati šansu)), realnog™ kvaliteta (Bobi, Dženkins, Blažič), solidnih klupskih™ igrača (Kalinić, Lazić, Zirbes (dok ne ubedi da pripada grupi iznad), Radenović koji će imati tu ulogu ako ostane), i ja zadovoljan timom. Verovatno najzanimljiviji tim od kada pratim.

Edited by Nikodije
Link to comment
 

Šta su oni njemu dali da potpiše, neki tipski kopipejst ugovor?

 

Nisu se potrudili da stave ime igrača, kluba, ovlašćenog lica, datum..

 

 

U stvari ovo je Miško pravio ugovor? :isuse: Koji fušeraj

Edited by levi
Link to comment

Ipak mislim da smo na papiru za nijansu slabiji nego u ovom periodu prosle sezone. Tu pre svega mislim na pozicije 3 (Silb, Simonovic > Dangubic, Kalinic) i 5 (Katic > Cirbes), na 2 i 4 je sve ostalo isto, dok je 1 priblizno istog kvaliteta (Nelson, Cvetkovic/Vilijams, Rebic). Ali smo i bogatiji za 1 EL iskustvo i nesto uigraniji. I sto je najvaznije, otarasili smo se Tadije  :D Ocekujem jos bolje partije Mitrovica, Jake i Dzenkinsa, a i nesto opustenijeg i stalozenijeg Radonjica. Bice zanimljivo svakako  :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...