Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehe, treba ga malo gledati kada taj ubitacni sut i ne funkcionise, a sto cete uskoro i videti, ne desava tako retko. a onda cete kose cupati.

 

Covek ima sut iz igre 33%, kako izgleda kad to ne funkcionise ?

Link to comment

Covjek je tip igraca koji jednu vecer nemoze vola da ubode a drugu vecer mu sve ulazi. Ono sto se poklopi je da su utakmice kad mu sve ulazi uglavnom vazne utakmice, i ako bude punio u EL kao ste se misli da ce puniti, mislim da ce svekolikom zvezdaskom puku Ukljucujuci mene) sjevati patka ako protiv igokee, ili olimpije ubode samo 16%.

Link to comment

Kako god, mislio sam da smo u potrazi za pouzdanim razigravačem koji će da vuče ekipu u 90% utakmica, a ne za mamojebom koji može svakoga da napuni kad mu je dan. ali izgleda da nije tako, okey

Link to comment

Kako god, mislio sam da smo u potrazi za pouzdanim razigravačem koji će da vuče ekipu u 90% utakmica, a ne za mamojebom koji može svakoga da napuni kad mu je dan. ali izgleda da nije tako, okey

 

MW je u NBA ligu dosao sa reputacijom pass-first pleja kojem su dodavacke sposobnosti i court vision mnogo bolje karateristike od suta (ubice me Pacejah zbog ove recenice :s_a: ) tako da ne mora da znaci da ce i kod nas da divlja. Za razliku od Lokomotive gde je bio drugi plej i neka cetvrta-peta opcija u napadu kod nas ce biti apsolutni gazda ekipe i nece morati nikom nista da dokazuje.

Link to comment

Valjda znaju šta rade. ups

 

To cemo tek videti. Samo kazem da MW-u nije nepoznata uloga pleja koji prvo gleda da proigra a tek onda da sutne, bar tako kaze skauting.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...