Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od Teodosića je mnogo lošiji, to je jasno. Ne mora ni se analizira sama igra, igrači za koje je Teodosić mini ne igraju uopšte u Evropi, a kamoli u Zvezdi. Za Nelsona nisam siguran, mislim da su igrači sličnog nivoa ali totalno različitih karakteristika. Teško je proceniti.

Link to comment

Ne zajbevaj kojote, Williams u formi je prilicno bolji kosarkas od Nelsona. Sa Teodosicem naravno nema nikakve veze, ni po karakteristikama ni po kvalitetu, to samo Nikodije fantazira.

 

Meni se svidja na takav igrac na ovakav roster. Mnogo vise treba neko ko ima poene u rukama nego pass first plejmejker.

Link to comment

Ne zajbevaj kojote, Williams u formi je prilicno bolji kosarkas od Nelsona. Sa Teodosicem naravno nema nikakve veze, ni po karakteristikama ni po kvalitetu, to samo Nikodije fantazira.

 

Meni se svidja na takav igrac na ovakav roster. Mnogo vise treba neko ko ima poene u rukama nego pass first plejmejker.

 

eh, kad je u formi, to nista ne znaci. nelson je trenutno bolji kosarkas i nije slucajno sto jedan napreduje u karijeri dok drugi nazaduje.

Link to comment

Eh, nazadovao je tako i Kinsi u karijeri, pa se brzo pokazalao sta je klasa kad je dosao u Partizan. jedno je trajektorija karijere, a drugo ono sto grac zna. A Williams zna, i u nasim uslovima ce to izgledati mnogo drugacije nego u njegovim prethodnim klubovima.

Link to comment

losiji je i od nelosa.

 

:lol:

 

Ako je Nelos zapravo Nelson, moram se grohotom nasmejati.

 

Istina, glupo ih je i porediti. na PAOov roster verovatno bolje leže Nelson, na ovo što ima Zvezda svakako Vilijams.

 

U pitanju i dobar clutch igrač, što je ovom timu od nasušne potrebe.

Link to comment

Eh, nazadovao je tako i Kinsi u karijeri, pa se brzo pokazalao sta je klasa kad je dosao u Partizan. jedno je trajektorija karijere, a drugo ono sto grac zna. A Williams zna, i u nasim uslovima ce to izgledati mnogo drugacije nego u njegovim prethodnim klubovima.

 

dobro, kinsi je nazadovao zbog povrede, to je druga prica. nema nikakve sumnje da je williams talentovaniji kosarkas, samo sto nisam siguran da taj talenat sada moze da pretoci u kvaliet koji ce biti iznad onoga sto donosi nelson. naravno, jasne su razlike izmedju igraca i tesko ihje porediti.

Link to comment

Za Zvezdu je mnogo bolji Williams pošto nemamo ni rezervnog pleja koji može da kontroliše napad. Ma, ja sam oduševljen i neću dozvoliti da mi Kojot pokvari sreću :)

Link to comment

Za Zvezdu je mnogo bolji Williams pošto nemamo ni rezervnog pleja koji može da kontroliše napad. Ma, ja sam oduševljen i neću dozvoliti da mi Kojot pokvari sreću :)

 

ma ne kvarim ja srecu nikom, samo moram da reagujem kada se stavlja u istu recenicu sa teodosicem.

Link to comment

eh, kad je u formi, to nista ne znaci. nelson je trenutno bolji kosarkas i nije slucajno sto jedan napreduje u karijeri dok drugi nazaduje.

 

Za ovakav Zvezdin roster mislim da je MW bolje resenje od Admirala, cak i da izuzmemo cinjenicu da nama Nelson vise nije ni dostupan. Pitanje je kako on vidi ovu godinu, ako je bude video kao priliku za rehabilitaciju mogli bismo itekako naci zajednicki interes. Covek ima 28 godina i to sto je izgubio godinu u Lokomotivi gde su se igraci tukli ko ce da sutne na kos, kod Pasutina koji ga nije mirisao, ne mora da znaci da mu je karijera u padu. U Zvezdi ce za njega da bude no contest posto ce bez diskusije da bude prva zvezda tima, ukoliko to bude shvatio na pravi nacin mogao bi dosta dobrih stvari doneti ovom mladom rosteru.

Link to comment

Ma top igrač, nema dileme. Preko 200 utakmica u NBA, i to ne tako mala minutaža, prethodne dve sezone top 16 Evrolige. Daleko od toga da on ovde dolazi na rehabilitaciju. Prilično je nejasno zašto mu je toliko pala cena, pa je nama postao dostupan.

Link to comment

pravicete nelsona od blata na kraju sezone, ovaj je nevidjeni sebicnjara, te potpuno drugaciji karakter od admirala. tipujem da ga coki nece trpeti dalje od nove godine.

Link to comment

ma ne kvarim ja srecu nikom, samo moram da reagujem kada se stavlja u istu recenicu sa teodosicem.

 

 

1:15  :fantom:

 

Nego, Kojote-po tebi, na ovaj Zvezdin roster idealan PG bi bio- ko?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...