Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako bude dosao markus, otvorice se vise prostora i za dzenkinsa u napadu. bilo bi lepo gledati kako zajedno sipaju... no da se ne zanosim jos uvek 

 

Od Vilijamsa ce najverovatnije najvise profitirati Cirbes, njihov pik ce nam biti 70% pozvanih akcija kad je Nemac na parketu.

Link to comment

elementarna pristojnost.....to beše ono kad prebaciješ drugima da podržavaju kriminal i uživaju u njemu?

 

Ne. Elementarna pristojnost mu dodje kao ono kad izaberes da ne odes na neciji topik u vreme kad potpisuje igrac i napises "neka, volim kad potpisuju dobre igrace, vise ce da cvile kad ih budemo jebali" zato sto si pristojan.

Link to comment

Od Vilijamsa ce najverovatnije najvise profitirati Cirbes, njihov pik ce nam biti 70% pozvanih akcija kad je Nemac na parketu.

vrlo verovatno... jos had bi nemac mogao da odglumi makar upola hendriksa, gde bi nam kraj bio. ali je markus sposoban da iskreira visak u napadu kao niko u proslogodisnjoj zvezdi a visak u napadu je opasn plus da djenku

Edited by cvrlle
Link to comment

vrlo verovatno... jos had bi nemac mogao da odglumi makar upola hendriksa, gde bi nam kraj bio. ali je markus sposoban da iskreira visak u napadu kao niko u proslogodisnjoj zvezdi a visak u napadu je opasn plus da djenku

 

Pa, dobro, ovakav igrac definitivno menja sve. Voleo bih da vidim ko ce ove godine da nam skuplja u reketu kad su Vilijams i Dzenkins na parketu a o nekom cuvanju Vilijamsa ispod bloka je iluzorno i pricati, tako da ce ekipe protiv nas sigurno braniti njegov sut, tim pre sto su mu procenti za dva poena u najmanju ruku diskutabilni kroz citavu karijeru. Medjutim, kad i ako probije, a probijace cesto, Vilijams za svoju visinu ima odlican pregled i tu bi dosta igraca moglo profitirati od njegovih asistencija iz prodora, Bobi ako uspe da izgradi poziciju blizu kosa ili bekovi koji se izvuku kad odbrana skupi.

 

Bar nam alej-upova sa Dangubom nece faliti. :lolol:

Link to comment

Moram da izrazim zadovoljstvo i iznenađenje činjenicom da je Dejo uspeo da pobedi sebe, i na najvažnije mesto u timu ipak dovede košarkaša. I to odličnog. I skorer i paser. Relativno kilav u odbrani, ali dva u jedan je sasvim dovoljno za naše uslove.

 

Primetili smo da voli da igra u inspirativnom ambijentu pune Arene, pošto nas je u istoj pokidao ne trepnuvši. ABA ligu može i da prespava, nije problem. Samo neka odigra plej-of kako valja i trebuje, biće dovoljno.

Link to comment

Moram da izrazim zadovoljstvo i iznenađenje činjenicom da je Dejo uspeo da pobedi sebe, i na najvažnije mesto u timu ipak dovede košarkaša. I to odličnog. I skorer i paser. Relativno kilav u odbrani, ali dva u jedan je sasvim dovoljno za naše uslove.

 

Primetili smo da voli da igra u inspirativnom ambijentu pune Arene, pošto nas je u istoj pokidao ne trepnuvši. ABA ligu može i da prespava, nije problem. Samo neka odigra plej-of kako valja i trebuje, biće dovoljno.

 

Daj bre, Nikodije, taj koji nije kosarkas a igrao nam je prvog pleja prosle godine potpisao je za Panatinaikos.

Link to comment

Daj bre, Nikodije, taj koji nije kosarkas a igrao nam je prvog pleja prosle godine potpisao je za Panatinaikos.

 

Deder preterujem malo, razume se, ne mislim da Nelson nije košarkaš. Gotivio sam ja njega u ograničenim količinama, ali imam utisak da ću ovoga voleti više, pošto je bolji košarkaš. Mini Teodosić kakvog sam zazivao, i čemu sam se nadao.

Link to comment

Pa sad pitanje je ko je kome tu "mini"...

 

ajde sto poredjenje sa teodosicem nikako ne stoji, ali sta ti ovo znaci? pa on je za klasu losiji igrac od teodosica, losiji je i od nelosa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...