Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

posebno ste "organizovani" od prvog potpreshednika vucica.ne zasmejavaj pucanstvo molim te

 

Čovek napiše "...i podrškom vlasti..." i nije dovoljno, dežurni vojnik juga stiže da opemene kako je čitav klub organizovan od strane Vučića. A jel ti smetalo Bradilko kad je Partizan bio sweetheart vlasti, a Zvezda igrala sa juniorima?

Link to comment

Чух причу да су неки Човићеви плаћеници гађали Јовића. Колико је то могуће?

Link to comment

Чух причу да су неки Човићеви плаћеници гађали Јовића. Колико је то могуће?

Isto kao i da si cuo da je DV pozvao Jovica i pitao "kako glava?", znaci nikako.
Link to comment

ma sve je super. kao što rekoh, samo navijaj, predstoji ti (vam) period uživanja jer se partizan samouništava zbog onog ludaka. samo apelujem na malo više razumnog ophođenja prema onome što je nekada bilo, ovamo ili onamo. pokenjavanje po ovakvom partizanu iz pozicije navijanja za ovakvu zvezdu jednostavno ne deluje ok,

 

:D  Ovo ko gluvi telefoni. Hoćeš reći da ja, kao navijač ovoga što se zove Zvezda, nemam prava da kenjam po ovakvom Partizanu? Kakve veze ima za koga navijam, želim da napišem šta mislim o ponašanju igrača Partizana i to sam napisao u jednom redu (dakle, ne o suštinskoj propasti kluba, već figurativno, o ponašanju igrača). Uostalom, prestao sam da pišem o KK Partizan prilično davno (sa pojavom ekipe kojoj je ono bog kojem se klanjaju, a Zvezda zlo koje treba uništiti). Čak sam i o Vujoševiću vrlo malo pisao u poslednjih 5 godina, obzirom da sam sve što treba napisao mnogo pre toga, tako da je nadgornjavanje oko njega više deplasirano i pojačano smara. Tako da, ako misliš da je moj jedan redak neprimeren - ok, izvinjavam se. I onako o KKP neću sigurno ništa bitno pisati dok Vujošević ne ode i počne neka košarka da bude glavna tema.

Link to comment

Jebote Petovicu, kako ne shvataš da oni što si prvo napisao nije u redu. Čemu ova glupa pojasnjavanja...

Naravno da je u redu i naravno da je u pravu. Uz ime KK Partizan ne sme da ide ovoliki manjak sportskog dostojanstva i fer pleja koji demonstrira poslednjih godina. Covek je to i napisao zato sto vas istorijski postuje kao tim i protivnika. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...