Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Pobogu Pejsi, valjda je jasno da sam mislio figurativno. Ali, ako će ti biti lakše, Zvezdom se predstavlja ono što (formalno-pravno) Zvezda nikad bila nije (što sam napisao makar 10 puta do sada). Je l sad ok?

ma sve je super. kao što rekoh, samo navijaj, predstoji ti (vam) period uživanja jer se partizan samouništava zbog onog ludaka. samo apelujem na malo više razumnog ophođenja prema onome što je nekada bilo, ovamo ili onamo. pokenjavanje po ovakvom partizanu iz pozicije navijanja za ovakvu zvezdu jednostavno ne deluje ok,

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma sve je super. kao što rekoh, samo navijaj, predstoji ti (vam) period uživanja jer se partizan samouništava zbog onog ludaka.

ovo ti je potpuno nepotrebno

Link to comment

ovo ti je potpuno nepotrebno

zašto? šta sam netačno rekao? gde se nismo razumeli?

 

pa vujošević je doveo partizan do toga da vanja marinković bude sedmi igrač u rotaciji (šesti nakon povrede muriča). u narednom periodu će zvezda osvajati titule jer se partizan neće oporaviti od lošeg upravljanja tokom prehodnih pet godina (dve jovanovićeve i tri dulove sezone). Kao što sam rekao, za ovu našu raspravu je važno to što je vujoševićevo ponašanje iznad svega destruktivno po partizan.

Link to comment

uživanja u titulama. 

 

predstoji ti (vam) period uživanja jer se partizan samouništava zbog onog ludaka.

 

Edited by pacey defender
Link to comment

Tih pet godina samouništavanja je donelo koliko, bar četiri titule? Što se Zvezda nije tako trijumfalno samouništavala nego onako trapavo, geački... Možda su uprave previše često menjane, nije postojao 1 kontinuitet rada na pokopavanju?

Link to comment

predstoji ti (vam) period uživanja jer se partizan samouništava zbog onog ludaka. 

 

Vi ste naštancali 13 titula dok smo mi bili klinički mrtvi i konkurentni koliko i kk mala moštanica, ali zato sada moramo svi jezik za zube :(

Link to comment

Od 2010. Partizan ide unazad. Ne mislim na to da smo sjebali stvari što nismo ponovo išli na f4, nego to što je Vujošević prvo instalirao svog pomoćnika na mesto trenera, a zatim se trijumfalno vratio u klub uz upravljanje klubom koje je udžbenički primer komboa bahanalija, ugrađivanja i neodgovornosti. Pritom mi svake godine slušamo priče kako nema para a loše poslovne odluke se ređaju kao na traci. 

Edited by pacey defender
Link to comment

predstoji ti (vam) period uživanja jer se partizan samouništava zbog onog ludaka. sok

E sad, pa ima valjda nešto i do toga što je CZT za naše uslove izvanredno organizovan klub, sa odličnim rosterom, dobrim trenerom i podrškom vlasti. Ovakav Partizan bi lagano prvak i učesnik EL protiv Uvalinove rahmetli Zvezde na primer.

 

Evo, Cedevitu ne vode diletanti, imaju i para, pa su opet lošiji od Zvezde.

Link to comment

Vi ste naštancali 13 titula dok smo mi bili klinički mrtvi i konkurentni koliko i kk mala moštanica, ali zato sada moramo svi jezik za zube :(

raduje me da ste pre partizanovih 13 titula od 1972. osvojili NULA titula.jebiga, ubaci mihovil onaj kos.

Link to comment

E sad, pa ima valjda nešto i do toga što je CZT za naše uslove izvanredno organizovan klub, sa odličnim rosterom, dobrim trenerom i podrškom vlasti. Ovakav Partizan bi lagano prvak i učesnik EL protiv Uvalinove rahmetli Zvezde na primer.

 

Evo, Cedevitu ne vode diletanti, imaju i para, pa su opet lošiji od Zvezde.

posebno ste "organizovani" od prvog potpreshednika vucica.ne zasmejavaj pucanstvo molim te

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...