Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

I da dodam - ja trenutno navijam za nešto što se zove KK CZB i nemam nikakav problem sa tim. Zašto ti imaš problem sa tim za koga mi navijamo?

Nije problem za koga navijaš. Svaka čast. Srećno u navijanju. "Problem" nastaje kada napišeš "Naš protivnik, ono što se nekad zvalo KK Partizan,"  Tada (tek tada) imam potrebu da podsetim na jednu nedoslednost u takvom pristupu. Partizan više nije ono što je nekada bio! Nema veze što se Zvezdom predstavlja ono što Zvezda nikada bila nije!

 

Ne moramo da se slažemo, ali, da li se barem razumemo da se moja primedba ne odnosi na to za koga navijaš?

 

da ne zvucim mucko-provokatorski, to i mene kopka? cas nije prava Zvezda, cas konzerve, cas limenke, cas panteri, sve samo ne prava Zvezda. cemu onda toliki animozitet i cemu onda toliko bolesno rivalstvo, ako ova Zvezda nije prava? je li to samo zato sto svi navijaci one Zvezde prate sada ovaj novi klub?

na ova pitanja će morati da ti odgovori neko ko je zapravo deo tog bolesnog rivalstva koje pominješ. 

Edited by pacey defender
Link to comment

kao sto rekoh, nije mi bila namera da te provociram, nego mi zanimljivo. na tekmama sa KKCZBG uvek pun Pionir, iako bi valjda trebalo da dodje ljudi kao na neki Tamis ili Konstantin, posto to nije prava Zvezda vec neki drugi, novi klub. ali nekako uvek ispadne da kada Partizan dobije, dobije Zvezdu, a kad izgubi, izgubi od FMPa

Link to comment

sejm hir. lepo je dok traje, ali mene zapravo živo zabole za bilo šta što ima veze sa nakaradnošću koja se u ovoj vukojebini zove profesionalni sport, pogotovo sa kancerogenim blizancima, i veruj da bi mi opako šištalo jaje da se sutra KKCZ ugasi (zbog svega zbog čega bi se u normalnim državama gasili profesionalni klubovi, a tu mislim i na KKP).

 

edit: a zašto i to ne reći, veliki deo zadovoljstva predstavlja gledanje debelog psihopate kako pati

У гадну си бабу порастао.

Link to comment

kao sto rekoh, nije mi bila namera da te provociram, nego mi zanimljivo. na tekmama sa KKCZBG uvek pun Pionir, iako bi valjda trebalo da dodje ljudi kao na neki Tamis ili Konstantin, posto to nije prava Zvezda vec neki drugi, novi klub. ali nekako uvek ispadne da kada Partizan dobije, dobije Zvezdu, a kad izgubi, izgubi od FMPa

Slažem se da postoji paradoks, ali za nastavak ove rasprave moram da prizovem "vi™ ste prvi počeli" argument. 

Da su navijači KKCZ pre četiri godine bili u fazonu ovo nije moja zvezda, pretpostavljam da bi i reakcija sa druge strane bila drugačija?! Prosto, zvezdaši su prihvatili ovu zvezdu kao svoju, pa se tako održao duh derbija.

Link to comment

Nije problem za koga navijaš. Svaka čast. Srećno u navijanju. "Problem" nastaje kada napišeš "Naš protivnik, ono što se nekad zvalo KK Partizan,"  Tada (tek tada) imam potrebu da podsetim na jednu nedoslednost u takvom pristupu. Partizan više nije ono što je nekada bio! Nema veze što se Zvezdom predstavlja ono što Zvezda nikada bila nije!

 

Ne moramo da se slažemo, ali, da li se barem razumemo da se moja primedba ne odnosi na to za koga navijaš?

 

 

Pobogu Pejsi, valjda je jasno da sam mislio figurativno. Ali, ako će ti biti lakše, Zvezdom se predstavlja ono što (formalno-pravno) Zvezda nikad bila nije (što sam napisao makar 10 puta do sada). Je l sad ok?

Edited by Ivo Petović
Link to comment

evo, sad vidi da lis e ovo odnosilo na pavlovica i celu utakmicu ili na klipove kao sto je onaj gde tuku nasu decu.

 

naravno da se nije odnosilo na klip cele utakmice. upravo je to bitno jer ljudi izvlače neke teze iz pojedinačnih situacija i pregledaju snimak utakmice da nađu ne znam ni ja šta. to ako je normalno ponašanje onda super. 

 

i nisam ja nikog direktno prozvao ovde da treba da ide na posmatranje nego sam napisao jasno ljudi koji prave ove klipove. sad ako ih je neko odavde pravio onda jbg. a rasprava ovde u jednom trenutku je izgledala kao klinci kad bleje ispred škole pa se prisećaju šta su radili "e jel se sećaš kad sam ja nastavniku matematike iskrivio prizmu"... "jao šta je pavlović uradio" "a tek marinković" "a gagi milosavljević obukao majicu" "ma nije to ništa, dalo gurnuo vilijamsa"

Link to comment

Pardoniram sto prekidam raspravu

 

xlihbn.jpg

 

Je li ovo Jović nakon što je dobio stolicu? Ukazivanje prve pomoći?

Edited by McCabe
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...