Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

evo, sad vidi da lis e ovo odnosilo na pavlovica i celu utakmicu ili na klipove kao sto je onaj gde tuku nasu decu.

 

da je sinoc to prokomentarisao povodom onog klipa ne bi bilo nista cudno. danas neko okaci snimak cele utakmice, ne montirani klip, ukaze na momenat kada pavlovic udara u glavu kalinica, svi to komentarisu na isti nacin, i ostrasceni cigani i objektivni grobari, i onda usledi "...a bavite se izvlačenjem klipova i šta valja primetiti.

 

eto. jel moze sada da se batali?

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobro brate, sto si tako naporan? nemoj da citas ako ti smeta. meni je simptomaticnije to sto npr. pejsi koji je sasvim korektan i uvek umeren primecuje ove bolesne poteze Minimuma, a ti saljes ljude na posmatranje. 

E, hvala na ovoj pohvali. Trudim se da sagledavam realno koliko je to izvodljivo. Pavlović je zlo za Partizan i nadam se da ga naredne sezone nećemo gledati. Inače je njegov dolazak prošle sezone bio odličan potez. Za Pavlovića se komotno može reći ono istrošeno - da je od košarke više zaboravio nego što je bilo koji igrač Partizana ili Zvezde ikada naučio. Šteta što je glup i destruktivan po tim. 

 

Inače, zanimljiv mi je ovaj Petovićev post

Naš protivnik, ono što se nekad zvalo KK Partizan, nije vredan ni jednog redka. 

 

Partizanu je sinoć Vanja Marinković bio šesti igrač u rotaciji. Samo to mislim da treba da bude razlog da se konstatuje da su odigrali vanredno iznad svojih mogućnosti i da bi malo koji tim u takvim okolnostima uspeo da parira ovakvoj Zvezdi do poslednje sekunde kada je Partizan imao šut za izjednačenje, Uostalom, ta osobina krasi Partizan već više od decenije, tako da se, uprkos razvalinama renomea kluba, na terenu ipak mogu pronaći neki raniji obrasci.

 

I siguran sam da si nakon kliknutog Post skapirao koliko je neadekvatno iz pozicije navijača KKCZB pisati tako nešto. Ovo jesu najlošiji trenuci u skorijoj Partizanovoj istoriji i za to je najzalužniji ovaj ludak Vujošević. Ali nešto izgleda mora da se ponavlja s vremena na vreme - ja navijam za isti klub za koji sam navijao pre 5, 10 ili 15 godina, što se za tebe ne može reći. Kad smo već kod onoga što se nekada nekako zvalo

Link to comment

pejsi, mašiš ceo fudbal.

 

kk partizan je skoro 30 godina bio spektakularna institucija, u svakom pogledu. ovo sad nema veze sa kk partizan. to je prćija duleta vujoševića, nebitno kakav je formalno-pravni status kluba.

Edited by ikar
Link to comment

pejsi, mašiš ceo fudbal.

 

kk partizan je skoro 30 godina bio spektakularna institucija, u svakom pogledu. ovo sad, privatna prćija duleta vujoševića koji taj klub iz dana u dan ponižava, nema veze sa kk partizan. nebitno kakav je formalno-pravni status kluba.

Naravno da je bitno kakav je formalno-pravni status kluba.

 

Priseti se da ti je formalno-pravni status itekako bio bitan pre četiri (ili koliko već) godina, kada je Čović sa tadašnjim rukovodstvom kluba za koji si navijao napravio čuveni dogovor. Seti se kako smo se ovde smejali (neki od muke - ti, neki fenomenološki - ja, neki da bi likovali - patkometri) na informaciju da će Mirko Pavlović biti direktor Zvezde koja se neće takmičiti. 

Link to comment

Inače, zanimljiv mi je ovaj Petovićev post

Partizanu je sinoć Vanja Marinković bio šesti igrač u rotaciji. Samo to mislim da treba da bude razlog da se konstatuje da su odigrali vanredno iznad svojih mogućnosti i da bi malo koji tim u takvim okolnostima uspeo da parira ovakvoj Zvezdi do poslednje sekunde kada je Partizan imao šut za izjednačenje, Uostalom, ta osobina krasi Partizan već više od decenije, tako da se, uprkos razvalinama renomea kluba, na terenu ipak mogu pronaći neki raniji obrasci.

 

I siguran sam da si nakon kliknutog Post skapirao koliko je neadekvatno iz pozicije navijača KKCZB pisati tako nešto. Ovo jesu najlošiji trenuci u skorijoj Partizanovoj istoriji i za to je najzalužniji ovaj ludak Vujošević. Ali nešto izgleda mora da se ponavlja s vremena na vreme - ja navijam za isti klub za koji sam navijao pre 5, 10 ili 15 godina, što se za tebe ne može reći. Kad smo već kod onoga što se nekada nekako zvalo

 

Da pojasnim, pošto se nismo razumeli: uopšte nisam mislio na kvalitet KK Partizan, pristup, spremnost, mentalitet šampiona i sl. Naprotiv, mislim da je Partizan i u polufinalu ABA, pa čak i ovde do sada pružio fenomenalan otpor Zvezdi (npr. treća utakmica polufinala ABA je verovatno najkvalitetnija utakmica u regionalnoj ligi ove sezone, a možda i u nekoliko prethodnih sezona), iznad svojih mogućnosti. Premda kvalitet ovog tima Partizana nije na nivou nekih prethodnih timova, njega ipak ima podosta, pre svega u prvoj petorci. Kvaliteta nedostaje na klupi + vas je odlazak Gagića baš unazadio. Partizan je u polufinalu ABA demonstrirao svoj maksimum i mentalitet šampionske ekipe i jedina razlika u odnosu na prošle sezone je bila ta što je ovaj put naišao na ipak jačeg rivala i (po prvi put) psihički spremnog rivala, koji je rešio da ne obraća pažnju na sva dešavanja van terena. 

 

Ono na šta sam mislio je nastup kluba i igrača, tj način na koji prihvataju poraze. Da je Pavlović usamljen slučaj ne bih napisao ništa - npr iskulirao sam da prokomentarišem onaj nastup Milosavljevića na kzš iako mislim da je to jedna od najsramnijih epizoda u poslednjih x godina, naročito što se radi o momku od koga se to nije očekivalo (ali svi mi grešimo u proceni). Baš kao navijač Zvezde imam pravo to da primetim, jer su mi u glavi i dalje sveže situacije sa Avodžobijem, bacanjem urina, povlačenjem u Vršcu, pljuvanjem u Železniku i sl. Sve je to bio neki odraz nemoći, sa malom razlikom da su kod Zvezde (sa izuzetkom Avodžobija, koji je ipak autsajder) to uvek bila posledica baraba u upravi i na tribinama, dok su kod Partizana glavni demonstranti nemoći sportski deo kluba. Stoga sam hteo reći da je ono što je nekad bilo KK Partizan (a to je simbol košarke u Srbiji) debelo osramoćen ovakvim nastupom svojih igrača i trenera (njega navodim zato što je on za sve odgovoran, mada sam od njega to i očekivao).

Link to comment

Naravno da je bitno kakav je formalno-pravni status kluba.

 

Priseti se da ti je formalno-pravni status itekako bio bitan pre četiri (ili koliko već) godina, kada je Čović sa tadašnjim rukovodstvom kluba za koji si navijao napravio čuveni dogovor. Seti se kako smo se ovde smejali (neki od muke - ti, neki fenomenološki - ja, neki da bi likovali - patkometri) na informaciju da će Mirko Pavlović biti direktor Zvezde koja se neće takmičiti. 

bah. za mene se klub ugasio onomad kad je "zvezdin cetnik" promovisan u lice kluba. ovo sad je puka nostalgija i uslovni refleks na poznate boje na dresu. sta se posle te blamaze, formalno-pravno, desavalo, nije me zanimalo, niti me danas zanima.

 

da sam kojim slucajem odrastao navijajuci za partizan, crko bih od muke zbog vujosevica.

Link to comment

I da dodam - ja trenutno navijam za nešto što se zove KK CZB i nemam nikakav problem sa tim. Zašto ti imaš problem sa tim za koga mi navijamo?

Link to comment

da ne zvucim mucko-provokatorski, to i mene kopka? cas nije prava Zvezda, cas konzerve, cas limenke, cas panteri, sve samo ne prava Zvezda. cemu onda toliki animozitet i cemu onda toliko bolesno rivalstvo, ako ova Zvezda nije prava? je li to samo zato sto svi navijaci one Zvezde prate sada ovaj novi klub?

Link to comment

ovo sad je puka nostalgija i uslovni refleks na poznate boje na dresu.

 

sejm hir. lepo je dok traje, ali mene zapravo živo zabole za bilo šta što ima veze sa nakaradnošću koja se u ovoj vukojebini zove profesionalni sport, pogotovo sa kancerogenim blizancima, i veruj da bi mi opako šištalo jaje da se sutra KKCZ ugasi (zbog svega zbog čega bi se u normalnim državama gasili profesionalni klubovi, a tu mislim i na KKP).

 

edit: a zašto i to ne reći, veliki deo zadovoljstva predstavlja gledanje debelog psihopate kako pati

Edited by ljakse
Link to comment

 

juče je bio i odvratan faul marinkovića koji je sa leđa gurnuo dženkinsa, dok je ovaj polagao. to je u košarci veliki no-no, jer može mnogo gadno da se završi. nije suđena ni nesportska lična.

Kada je bio ovaj faul posto sam gledao tekmu na preskoke i nisam primetio?Koja cetvrtina?

Link to comment

bah. za mene se klub ugasio onomad kad je "zvezdin cetnik" promovisan u lice kluba. ovo sad je puka nostalgija i uslovni refleks na poznate boje na dresu. sta se posle te blamaze, formalno-pravno, desavalo, nije me zanimalo, niti me danas zanima.

 

da sam kojim slucajem odrastao navijajuci za partizan, crko bih od muke zbog vujosevica.

daj ikare, koga zajebavaš da se za tebe klub ugasio nekada davno, kada ovde pizdiš zbog toga što je baba luka kapiten? da ne idem dalje. 

 

i sasvim je u redu da pizdiš, ali hajde da se ne zavaravamo da gledaš utakmice zvezde čisto fenomenološki i zbog toga što voliš košarku. 

 

ovo za vujoševića je tačno. čovek je zlo. 

Link to comment

bah. za mene se klub ugasio onomad kad je "zvezdin cetnik" promovisan u lice kluba. ovo sad je puka nostalgija i uslovni refleks na poznate boje na dresu. sta se posle te blamaze, formalno-pravno, desavalo, nije me zanimalo, niti me danas zanima.

 

da sam kojim slucajem odrastao navijajuci za partizan, crko bih od muke zbog vujosevica.

 

Pa da, momci igraju u crveno-belim dresovima, zovu se takoreći Crvena Zvezda i, uz to, su poprilično gotivni. Ajmo to nazvati uslovnim refleksom. :D

Link to comment

Kada je bio ovaj faul posto sam gledao tekmu na preskoke i nisam primetio?Koja cetvrtina?

drugo poluvreme, ne znam tacno cetvrtinu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...