Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

potpisujem ono sot je napisao iverson. to sto pavlovic radi je vredno pomena, ali oni klipovi...ne znam kako bih to prokomentarisao, zaista. ono je cetvrti razred osnovne skole, taj neki nvo.

ja sam prihvatio kao istinu da te klipove samo i prave cetvrtasi. samo ne znam koje sad klipove, ovde je kacena cijela utakmica.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok, kapiram. zabavno ti da se pravis macak tosa. i to je validno

 

pa ne razumem, da se sakcionisu najnormalniji faulovi, koji su btw sudjeni, kako? da im da sudija zuti karton?

Link to comment

ok. evo glup sam i ostrascen, i to sto je kroz finalnu seriju ABA lige kao i u ovoj seriji na skoro svakoj utakmici bilo udario nekog pesnicom bilo pokusao da ga udari, to je sve u domenu normalne igre i ne treba sankcionisati nikako. 

Link to comment

pa nisam mislio na pavlovica, ako procitas post iznad videces i da sam se ogradio. ni iverson nije pominjao pavlovica, vise misli na one klipove koji se prave od finala aba lige pa sve do ovog finala koji su smesni. sto se samog pavlovica tice, to sto je radio u aba ligi nema nikakve veze sa finalnom utakmicom sada. dobio je nameran faul za ono i to je sasvim dovoljno. da sudije kod nas imjau pravo da pregledaju to verujem da bi ga mozda i iskljucili, ali nemaju pravo.

Link to comment

Pa na koje klipove je mislio kad je jedini klip koji je postavljen bila citava utakmica i [da li na ovom ili nekom drugom topicu] sam faul Pavlovica?

Link to comment

pa  verovatno je mislio na onaj klip gde pokazuju kako igraci partizana prave sasvim normalne faulove, a naslov klipa klipa je "igraci partizana tuku igrace zvezde" ili nesto slicno.

Link to comment

pa nije vredno pomena, vise zavredjuje da se jednom i sankcionise kako valja da ne bi postalo sasvim normalna stvar. debeli sef prica o tome, ja sam pricao o tome, ne znam zasto ti i ozlojedjeni iverson sirite pricu na nesto sasvim drugo i onda se raspravljate sa tim?

 

 

pa nisam mislio na pavlovica, ako procitas post iznad videces i da sam se ogradio. ni iverson nije pominjao pavlovica, vise misli na one klipove koji se prave od finala aba lige pa sve do ovog finala koji su smesni. sto se samog pavlovica tice, to sto je radio u aba ligi nema nikakve veze sa finalnom utakmicom sada. dobio je nameran faul za ono i to je sasvim dovoljno. da sudije kod nas imjau pravo da pregledaju to verujem da bi ga mozda i iskljucili, ali nemaju pravo.

 

ja sve vreme pricam o Pavlovicu, a iverson i ti ubacujete klipove i polemisete o tome. 

Link to comment

ja sve vreme pricam o Pavlovicu, a iverson i ti ubacujete klipove i polemisete o tome. 

 

pa nije to iversonovo bilo upuceno tebi, ne znam zasto si se pronasao prozvanim.

Link to comment

Ovi svi što izvlače pojedine momente i prave od toga klipove mogu komotno sa tim Vujoševićem na posmatranje. Ispade da su zvezdini igrači bili vreće za udaranje, da su igrali odbranu bez kontakta a zlikovci iz partizana čekali momenat da ih udare. Jebote vi ćete da uzmete titulu posle 1998. a bavite se izvlačenjem klipova i šta valja primetiti.

 

evo, sad vidi da lis e ovo odnosilo na pavlovica i celu utakmicu ili na klipove kao sto je onaj gde tuku nasu decu.

Link to comment

pa  verovatno je mislio na onaj klip gde pokazuju kako igraci partizana prave sasvim normalne faulove, a naslov klipa klipa je "igraci partizana tuku igrace zvezde" ili nesto slicno.

 

Ja sam razumeo da je taj YT klip bio nekakav pokušaj odgovora na Vujoševićevu priču da Zvezda igra neviđeno prljavo, sudije ništa ne sude, a njegovi poletarci su samo nervozni zato što ih stoka nekažnjeno udara pa zato maše otvorene šuteve? 

 

Mislim, nije bio naročito efektan, ali na bezveznu tvrdnju samo bezvezan odgovor može da usledi...

Link to comment

 

Mislim, nije bio naročito efektan, ali na bezveznu tvrdnju samo bezvezan odgovor može da usledi...

 

ozbiljno? na bezveznu tvrdnju moze samo bezvezan odgovor da usledi. zanimljiva misao.

Link to comment

pa recimo da je samo izvucen deo gde se vidi da lazic nije namerno povredio milutinova, to je smislen odgovor na besmislenu tvrdnju. tamo su pored toga dodati najnormalniji faulovi, koji su i sudjeni, kao dokaz da ovi tuku :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...