Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Svaka čast momcima i Gospodinu Radonjiću na svemu. Loša košarka, ali stav, nervi, mozak, timski duh - sve to je bilo na vrhunskom nivou. Ali, Maik fucking Zirbes! Da mi je neko u avgustu rekao kako će on igrati izgledati u junu, mislio bih da me zajebava. Dug put je prešao od rane pogubljenosti do ovoga danas. Kakav posao u odbrani on radi, koliko linija je zatvorio, kako pomaže, zatvara reket - usudio bih se reći da boljeg defanzivnog centra nismo imali.

 

Ajmo još jedna utakmica i da završavamo ovu sezonu.

 

Naš protivnik, ono što se nekad zvalo KK Partizan, nije vredan ni jednog redka. 

u izuzetno jakoj konkurenciji :D

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Protivnik se i dalje zove KK Partizan. Mi ne menjamo klub ni ime kad ne ide. Ne znam cemu to pisanje.

 
Zvezda zasluzeno uzima titulu, za nivo ste jaci. Mene odusevljava Kalinic kao igrac. Kao da je svakim danom sve bolji. Zao mi je sto se cesto dripacki ponasa, od laktanja do onog komuniciranja sa publikom na kraju. Ne trebaju mu takve stvari. Al ga je uzivanje gledati kako igra. Bice bitan faktor u reprezentaciji.
Link to comment

Neko je pitao sinoc sta je maximum uradio

 

 

Posle bodiceka probao je da ga odvali pesnicom u glavu.

 

01:05:18

 

Najbolje se vidi na 01:05:26

Edited by katamaran
Link to comment

Ne znam u čemu je problem sa njim (osim što je evidentno nezreo). Hoću reći, ne pamtim da se ikada u karijeri ponašao ovako, pa čak je prošle sezone delovao sasvim pristojno. Ove sezone je sve krenulo sa onom utakmicom protiv Budućnosti gde je hteo da nabode Rejnoldsa i samo eskalira od tada. Da li je u jednom trenutku prosto prso pod pritiskom shvativši da se zajebao što je došao ili nešto drugo, tek mislim da ovakvo nezrelo ponašanje nikada nisam video na terenu. Sreća u nesreći što su svi ti njegovi zamasi za sada promašivali različite glave, nadam se da će tako biti i u čevrtak, pa da taj film više ne gledamo.

Link to comment

Na 01:05:05 - 09 mu Milosavljević prilazi da ga diskretno pita "jesi normalan", ili mi se bar čini da mu je to na usnama. Šteta što se ne vidi kako je to tačno ispizdeo na DV, očigledno se dešava kasnije tokom reklama jer ga posle više nema...

Link to comment

ostaje pitanje šta treba da uradi pa da ga sudije isključe.

 

juče je bio i odvratan faul marinkovića koji je sa leđa gurnuo dženkinsa, dok je ovaj polagao. to je u košarci veliki no-no, jer može mnogo gadno da se završi. nije suđena ni nesportska lična.

Link to comment

Na 01:05:05 - 09 mu Milosavljević prilazi da ga diskretno pita "jesi normalan", ili mi se bar čini da mu je to na usnama. Šteta što se ne vidi kako je to tačno ispizdeo na DV, očigledno se dešava kasnije tokom reklama jer ga posle više nema...

 

Realno, manje opravdanja mogu da nađem za Milosavljevića za onaj performans sa Kišom od pre neki dan, nego za Pavlovićevo luđenje na utakmicama.

 

btw, reakcija Zvezdine petorke tj Williamsa, nakon namerne Pavlovića bila je poprilično kul. Očigledno su pripremani na svakakve eventualije.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Meni je ipak manje razumljivo da čovek iz utakmice u utakmicu pokušava nekog da odvali pesnicom u glavu/muda nego da obuče šta mu trener kaže. Nose se svakakva sranja na majicama...

Link to comment

Neko je pitao sinoc sta je maximum uradio

 

 

Posle bodiceka probao je da ga odvali pesnicom u glavu.

 

01:05:18

 

Najbolje se vidi na 01:05:26

Jbt... Ovo je za ozbiljnu terapiju. :mellow:
Link to comment

gurovic je coper i cetnik i sta sve ne, ali se ne secam da je ovo ikada radio. na stranu sve to, mastermajnd ga je ili instruirao ili mu na ruku ide ovakvo ponasanje, neko normalan bi ga udaljio iz ekipe odavno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...