Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja bih voleo da se komsije pojacaju sto vise....lepse mi je da finale dobijemo kad su jaki nego kad su kurton

Ahahahaha :D
Link to comment

ja bih voleo da se komsije pojacaju sto vise....lepse mi je da finale dobijemo kad su jaki nego kad su kurton

 

Ko vam garantuje da cete igrati finale aba lige?

Link to comment

Ted misli na finale kls svinjac lige

 

Ted samo ima beskonacno poverenje u Partizanove tornjeve blizance, Vojinovica i Maricica. Ako bas zagusti Boris Dalo ce da zapreti da ako mu se bude sudilo kako je krenulo mogu komotno Vilijams, Cirbes i Bobi da zaigraju za francusku reprezentaciju, a on ga majci nece. I tako, malo po malo, mic po mic i nakupi se tu dovoljno kvaliteta da se dobije finale i da Tedu bude lepo.

Link to comment

Ted samo ima beskonacno poverenje u Partizanove tornjeve blizance, Vojinovica i Maricica. Ako bas zagusti Boris Dalo ce da zapreti da ako mu se bude sudilo kako je krenulo mogu komotno Vilijams, Cirbes i Bobi da zaigraju za francusku reprezentaciju, a on ga majci nece. I tako, malo po malo, mic po mic i nakupi se tu dovoljno kvaliteta da se dobije finale i da Tedu bude lepo.

Ova dvojica "igrača" su ono što mi hvala bogu nećemo imati, a kako idu stvari ni oni im ove godine ne mogu pomoći.

Link to comment

Ma zvezdu ta liga ne treba da zanima uopste. Da mi udjemo u finale aba, i da osvojimo ako uspemo, i onda strance i matore da posaljemo na odmor a pustimo djecu iz podmlatka da se razigravaju u kls, mogu valjda 3-4 mesto da ubodu.

Link to comment

@levi, @harper, @palikaris, @empty clip, @gervasius, @le bron i najvise unesrecen od dujana @dankan

kakva gomila..

otimaj titulu bree!!!

cus budjet?

daj malo da dominiramo

90-e 

Link to comment

@levi, @harper, @palikaris, @empty clip, @gervasius, @le bron i najvise unesrecen od dujana @dankan

kakva gomila..

otimaj titulu bree!!!

cus budjet?

daj malo da dominiramo

90-e 

eto, prizvali ste duha iz flase vinjaka

Link to comment

eto, prizvali ste duha iz flase vinjaka

pojacano smaras oo ti sportski znalce sa olimpa, namrgodjen jer taj sud nije podlozan kritici.ee moj ti.

velika je borba u tebe i nastavi samo tim putem il stazom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...